Будівельна компанія "Веста"
Київ, вул. Кубанської України, 1а

Час роботи:

пн.-пт. 09:00 - 20:00

cб.-нд. 10:00 - 16:00

viber+38 (095) 590-35-16 - Вайбер

Замовити дзвінок

Контакти
Утепление стен

Утеплення стін

Надіслати заявку

Більше 10 років на ринку

Всі роботи під ключ

Офіційний договір

Гарантія на роботи

Послуги утеплення стін

Будівельна компанія “Веста” виконує утеплення стін в будинках і адмін будівлях будь-якої поверховості. Роботи проводяться нашими монтажниками-висотниками, які мають всі необхідні сертифікати та обладнання.

Утеплення стін
пінопластом

Пінопластова плита, товщиною 50-100мм., з обштукатурених і пофарбованим фінішним шаром. Її перевага – найнижча ціна, від 420 грн/кв. метр, при хороших термоізоляційні властивості і тривалому терміні служби.

420 грн.м.2

Утеплення стін
мінеральною ватою

Плита з мінеральної вати (скловолокно, базальтове волокно), товщиною 50-100мм., із штукатуркою типу “короїд” “баранець”. Маючи вартість від 1000 грн/кв. метр, забезпечує підвищену вогнестійкість і пожежобезпечність, відмінні термоізоляційні властивості.

1000 грн.м.2

Утеплення стін
термопанелями SunRock

Багатошарова термопаннель SunRock. За ціною від 650 грн/кв. метр, має гарантовано високу міцність і привабливий вигляд за рахунок декоративного тиснення на фасадної поверхні з полімербетону. Гарантія від виробника до 30 років!

650 грн.м.2

Будівельна компанія “Веста” надає послуги по утепленню:

 • фасадних стін квартир у висотних багатоповерхівках, а також зовнішніх стін будинків і споруд малоповерхового будівництва. Для верхніх поверхів багатоповерхових будівель утеплення виконується, як правило, плитами з пінопласту, з подальшою обробкою штукатуркою. Для першого або другого поверху багатоповерхівок, для будинків та споруд малоповерхового будівництва можливе утеплення термопаннелями фабричного виготовлення (пр-во SunRock);
 • стін квартир, що виходять в холодні парадні під'їздів, внутрішні галерейні переходи, на сходові площадки;
 • стін і склепінь арочних проходів, автомобільних паркінгів, що є холодними стінами та підлогою для житлових квартир.

Всі роботи виконуються зовні квартири або будинку, без порушення спокою і звичного способу життя їх жителів.

Будівельна компанія «Веста” є офіційним дилером виробників термоізоляційних і оздоблювальних будматеріалів. Тому, замовляючи роботи з утеплення стін свого будинку у нас, ви можете розраховувати на самі низькі ціни будівельних матеріалів.

Терміни виконання робіт по утепленню стін, і гарантійні зобов'язання

Роботи з утеплення стін проводяться в середньому темпі 7-8 кв. метрів в день. На строки виконання робіт можуть впливати форма і складність стін, наявність і кількість навісного обладнання (кондиціонери, водостічні системи, козирки, антени та інше), а також погодні умови.

Замовлення в компанії “Веста” послуг з утеплення зовнішніх стін оформляється офіційним договором, який закріплює відповідальність нашої компанії за безпеку проведення будівельних робіт, дотримання строків і підтверджує гарантійні зобов'язання.

Для чого необхідно виконувати утеплення стіни

Стіни житлової квартири або будинку (зовнішні фасадні, або умовно внутрішні, виходять в холодні парадні, паркінги, арочні переходи і т. д.), у зв'язку зі своєю великою площею, є одним з основних джерел тепловтрат в холодну, і їх перегріву в жарку пору року. Так, часто левова частка тепла з житла втрачається через старі вікна, худу дах чи холодна підлога, ремонт яких з метою утеплення робиться в першу чергу. Але якщо все це вже зроблено, а бажане тепло і комфорт в будинку не настали, слід звернути свою увагу на зовнішні стіни свого житла.

Явні ознаки, що вказують на те, що основною проблемою підвищених тепловтрат, вогкості і дискомфорту в житло є його стіни, потребують утеплення:

 1. Відчуття “холодної стіни”, коли від неї буквально віє холодом (в спеку може спостерігатися прямо протилежне явище). Причина – зовнішня стіна занадто тонка, або виготовлена з матеріалу з поганим коефіцієнтом термоопору (як правило, залізобетон панельних багатоповерхівок).
 2. Стіна постійно сира, у зимовий час на ній конденсується волога, оселяється і поширюється цвілевий грибок. Причини цього явища практично ті ж: із за малої товщини стіни або невисокого коефіцієнта термоопору матеріалу, що володіє паропровідністю і вологоємністю, в холодну пору року точка роси поміщається в товщі стінки, або навіть на її внутрішньої поверхні. В точці роси відбувається постійне випадання водяного пара рідкою вологою, яка насичує матеріал стіни, різко знижуючи її теплоізоляційні властивості. Це в результаті приводить до підвищеної вологості усередині житлових приміщень, стає причиною появи і розвитку настінного цвілі.
 3. Сирі і холожные кути, іноді з явними ознаками легкого протягу, де утворюються так звані “містки холоду”. Причиною явища зазвичай стають щілини і зазори на стиках стін і плит перекриття, в результаті помилок, допущених на етапі будівництва будинку.
 4. Некрізні локалізовані тріщини в стінах, які не несуть загрози стійкості будівлі, і які не поспішають закладати експлуатаційні служби.
 5. Містки холоду по периметру нових теплозберігаючих вікон з багатокамерних склопакетів, як результат помилок і недбалості при їх монтажі.
 6. Холодну підлогу квартири, що знаходиться над парадним входом під'їзду, арочним проходом, або над склепінням автомобільного паркінгу. Утеплення зводу (стелі) парадного під'їзду, прохідний арки або автопаркінгу за тією ж технологією, що і зовнішніх стін, дозволить легко вирішити проблему холодної підлоги.
 7. Непривабливе стан і зовнішній вигляд фасадних стін, косметичний ремонт яких доцільно поєднати з їх утепленням.

Очікуваний результат від зовнішнього утеплення стін (підлоги).

Утеплення стін пінопластовими, мінерально-ватними плитами плитами, термопаннелями SunRock, виконане компанією Веста Альп, дозволяє багаторазово підвищити їх коефіцієнт термоопору, від 0,7 – 1 кВт/кв. м (тонке панельні стінки) до 5,0 кВт/м. кв і вище. В результаті, можуть бути досягнуті наступні результати:

 • дуже значна (до 1,5 – 2,5 разів) економія коштів на опалення взимку та кондиціонування влітку. В результаті, гроші, витрачені на утеплення стін, окупаються протягом декількох років.
 • в опалювальний сезон підвищення температури в житлових приміщеннях до +5С від базової, без підвищення енерговитрат на опалення. У жаркий літній час утеплені стіни навпаки, стримують перегрів повітря в квартирі, згладжують денний і нічний перепад температур, підвищують відчуття комфорту.
 • зникнення конденсованої вологи на стінах, і умов для розвитку будинкового грибка;
 • зникнення містків холоду будь-якого походження по всій площі стін.

Також незаперечними перевагами зовнішнього утеплення стін над їх утепленням зсередини квартири є: 

 • збереження всієї корисної площі і внутрішнього обсягу житла, які ніколи не бувають зайвими;
 • збереження в цілісності й схоронності обробки інтер'єру і внутрішніх приміщень; 
 • виключення помилок в забезпеченні паропроводимости стін. Наслідки таких помилок можуть стати вологі стіни і цвіль навіть в добре опалювальному будинку.

Технологічна карта (операції) з утеплення стіни, що проводяться в компанії "Веста”

 • первинні виміри і розрахунки;
 • доставка техніки, спорядження та матеріалів, робочого персоналу, обладнання робочих місць (установка будівельних лісів, промислового альпіністського обладнання, та ін);
 • тимчасовий демонтаж зі стіни навісних елементів (якщо це можливо тільки при необхідності); 
 • наклеювання термоплит або термопанелей, і закріплення дюбелями для теплоізоляції;
 • для термоплит (пінопласт, скловата) – армованої штукатуркою і сіткою, вирівнюючий шар. Штукатурка типу “короїд” “ баранець”, за бажанням замовника.
 • фінішне фарбування захисно-декоративного шару фасадної краской.
Картинка на фоне

Наші роботи

Завершені будівельно-ремонтні та висотні роботи компанії "Веста"

 • Утеплення квартир

 • Утеплення будинків

 • Ремонт фасадів

 • Герметизація швів

 • Висотні роботи

 • Роботи для ОСББ и ЖБК

Вліво
Вправо

Утеплення квартири

Київ, вул. Тичини

Утеплення квартири

Київ, вул. Тимошенко

Утеплення квартири

Київ, вул. Смілянська

Утеплення квартири

Київ, вул. Панельна

Вліво
Вправо

Утеплення будинків у Києві, вул. Барбрюса

Утеплення будинків, с. Білогородка

Утеплення будинків, с. Лебедівка

Утеплення будинків, с. Лютеж

Вліво
Вправо

Ремонт фасаду адміністративної будівлі Рахункової палати України
м. Одесса

Ремонт фасаду адміністративної будівлі Баштанського міської ради
Миколаївська область, м Баштанка

Утеплення фасаду адміністративної будівлі
Київ, вул. Ямська

Ремонт неякісного утеплення
Київ, вул. Вишняківська

Вліво
Вправо

Герметизація швів
Київ, вул. Малишка

Процес герметизація швів

Герметизація швів

Запоріжжя

Герметизація швів

Київ, пр. Правди

Вліво
Вправо

Мийка фасаду ТРЦ Гуллівер, м. Київ

Мийка фасаду
Київ, ЖК RiverStone

Монтаж сценічного обладнання на зйомках телеканалу 1+1

Демонтаж труби

Вліво
Вправо

Утеплення будинків у Києві, вул. Сєрова 38б

Утеплення будинку в Києві, вул. Мілютенка

Ремонт під'їзду

Київ, вул. Ахматової

Ремонт вхідних груп

Київ, вул. Курбаса

triangle
triangle
triangle
triangle
triangle

Відгуки клієнтів

Офіційні відгуки від організацій і приватних осіб про будівельну компанію "Веста"

Вліво
Вправо
Міністерство соціальної політики України+

Міністерство соціальної політики України

Міністерство соціальної політики України співпрацює з фізичною особою-підприємцем Колоском Р.В. на основі укладеного договору протягом 2018 року.

Фізичною особою-підприємцем Колоском Р.В. згідно договірних умов, якісно та своєчасно виконані капітальні фасадні роботи по периметру адміністративної будівлі Міністерства соціальної політики України по вул. Еспланадній, 8/10 в м. Києві.

Під час виконання договірних зобов'язань фізична особа-підприємець Колосок Р.В. зарекомендував себе на високому професійному рівні.

Досвід роботи з фізичною особою-підприємцем Колоском Р.В. дозволяє позитивно характеризувати його в якості надійного партнера по виконанню вищезазначених робіт.

Міністерство соціальної політики України+

Міністерство соціальної політики України

Міністерство соціальної політики України співпрацює з Фізичною особою - підприємцем Колоском Р. В. на основі укладеного договору протягом 2019 року.

Фізичною особою - підприємцем Колоском Р. В. згідно договірних умов, якісно та відповідально надано послуги з поточного ремонту частини підлоги біля двох ліфтів та улаштування дверних укосів металопластикових дверей на 1-му та 5-му поверхах адміністративної будівлі Міністерства соціальної політики України по вул. Еспланадна, 8/10 в м. Києві.

Під час виконання договірних зобов'язань Фізична особа - підприємець Колосок Р. В. зарекомендував себе на високому професійному рівні.

Досвід роботи з Фізичною особою - підприємцем Колоском Р.В. дозволяє позитивно характеризувати його в якості надійного партнера по наданню вищезазначенних послуг.

Рахункова палата України+

Рахункова палата України

Висловлюємо подяку фізичній особі - підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу за якісне виконання робіт з поточного ремонту фасаду територіального управління Рахункової палати по Одеській, Миколаївській, Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополю (у м. Одеса), згідно договору від 03.04.2019 року №137. Роботи були проведені професійно, якісно та в обумовлені строки.

Головне управління статистики у Запорізькій обл+

Головне управління статистики у Запорізькій обл

Висловлюємо Вам подяку за проведені роботи з герметизації міжпанельних швів фасаду адміністративної будівлі Головного управління статистики.Роботи були проведені професійно, якісно, з випередженням терміну, встановленого договором.

Головне управління статистики у Запорізькій обл+

Головне управління статистики у Запорізькій обл

Головне управління статистики у Запорізькій області висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Р.В. за якісне і своєчасне виконання робіт з герметизації швів фасаду адміністративної будівлі та рекомендує його як надійного, сумлінного і професійного виконавця. 

Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Баштанська міська рада+

Баштанська міська рада

Висловлюемо подяку за якісно проведені роботи з поточного ремонту фасаду адміністративного приміщення Баштанської міської ради, згідно умов Договору №69 від 03.04.2019р.

Роботи були проведені згідно технічного завдання та в обумовлені строки.

Університет Економіки та права КРОК+

Університет Економіки та права КРОК

Вищий навчальний заклад «Університет Економіки та права КРОК» висловлює подяку колективу ФОП Колосок Руслан Валентинович за якісно виконані роботи, а саме: ремонт фасаду за адресою м. Київ, вул. Лагерна 30-32.

Роботи були виконані вчасно та якісно.

Комунальна реабілітаційна установа+

Комунальна реабілітаційна установа

Висловлюємо подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу за якісне виконання робіт з поточного ремонту частини фасаду учбового корпусу (утеплення) та укладання бруківки згідно договору. Роботи були проведені професійно та в обумовлені строки.

КМУ «Міська клінічна лікарня №3»+

КМУ «Міська клінічна лікарня №3»

ФОП Колосок Руслан Валентинович виконував роботи по поточному ремонту (утепленню частини фасаду) будівлі КМУ «Міська клінічна лікарня №3» по вул. Головна, 100 в м. Чернівцях в червні - липні 2018 року.

Роботи виконані якісно та в обумовлені угодою терміни.

ОСББ «13 квартал»+

ОСББ «13 квартал»

Висловлюємо подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з поточного ремонту приміщень нашого будинку.

ОСББ «13 квартал»+

ОСББ «13 квартал»

Колектив ОСББ «13 квартал» висловює подяку за високий професіоналізм проявлені під час виконання будівельно-ремонтніх робіт співробітниками ФОП Колосок Р.В.

КП «Готельно-гуртожитковий комплекс»+

КП «Готельно-гуртожитковий комплекс»

КП «Готельно-гуртожитковий комплекс» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з прибирання снігу з покрівлі нашого дому.

Роботи були виконані професійно та з дотриманням вимог техніки безпеки.

Колектив Міжнародного Науково-Навчального Центру+

Колектив Міжнародного Науково-Навчального Центру

Колектив Міжнародного Центру висловлює подяку Фізичної особі-підприємцю Колосок Руслану Валентиновичу за професійно виконане замовлення, в якому максимально задоволені всі наші побажання.

Були проведені роботи з ремонту фасаду 8-поверхової будувлі та герметизації швів віконних вітражів.

Під час обстеження обсягів Колосок Р.В. дає поради необхідні для кращого вирішення проблем.

ФОП Колосок Р.В. виконує роботи в відповідності з дефектним актом якісно та сумлінно, з додержанням технологій та термінів проведення робіт, застосовує сучасні матеріали.

При проведенні моніторингу вартості робіт ФОП Колосок Р.В. виконує роботи за цінами середніми по м. Києву, при цьому особливо виділяється висока якість.

Експлуатаційна компанія «Голосієво»+

Експлуатаційна компанія «Голосієво»

Компанія «Vesta» є нашим партнером в області фасадних робіт з 2016 року.

За час співпраці компанія «Vesta» підтвердила свій статус і кваліфікацію. Співробітники проявили себе як ініціативні і виконавчі професіонали.

Всі роботи по: 1) монтажу рекламних банерів; 2) ремонту та фарбування фасаду; 3) заміні відливів і козирків; 4) теплоізоляції фасаду; 5) герметизації були виконані вчасно і з належною якістю.

Ми задоволені роботою компанії «Vesta» і готові рекомендувати їх як надійного партнера.

ОСББ «Домашній затишок»+

ОСББ «Домашній затишок»

Співробітникам компанії «Vesta», за професіоналізм та оперативність при виконанні ремонтно-будівельних робіт на фасаді нашого будинку.

Всі роботи були виконані відповідно до технічного завдання та в обумовлені строки.

ЖБК «Виноградарь-1»+

ЖБК «Виноградарь-1»

ЖБК «Виноградарь-1» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з герметизації швів нашого будинку.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ОСББ «Еверест»+

ОСББ «Еверест»

ОСББ «Еверест» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з ремонту фасаду нашого будинку.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ЖБК «Концертний-1»+

ЖБК «Концертний-1»

ЖБК «Концертний-1» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з поточного ремонту фасаду та герметизації швів нашого будинку.

Роботи були виконані якісно так в обумовлені строки.

ОСББ «Екскаватор-1»+

ОСББ «Екскаватор-1»

ОСББ «Екскаватор-1» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з ремонту вхідних груп нашого будинку.

Роботи були виконані вчасно та в обумовлені строки.

ЖБК «Економіст»+

ЖБК «Економіст»

ЖБК «Економіст» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з поточного ремонту фасаду та герметизації швів нашого будинку.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ЖБК «Медік-2»+

ЖБК «Медік-2»

ЖБК «Медік-2» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з поточного ремонту нашого будинку.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ЖБК «Медік-2»+

ЖБК «Медік-2»

ЖБК «Медік-2» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи по договору від 01-25.02 від 25 лютого 2019 року, а саме: герметизація стиків зовнішніх стінових панелей.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ЖБК «Обчислювач - 9»+

ЖБК «Обчислювач - 9»

ЖБК «Обчислювач - 9» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з утеплення фасаду.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ОСББ «Пік-9»+

ОСББ «Пік-9»

ОСББ «Пік-9» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи по ремонту фасаду нашого будинку.

Роботи були виконані згідно з умовами тендерної закупівлі, та в обумовлені строки.

ЖБК «Будівельник-10»+

ЖБК «Будівельник-10»

ЖБК «Будівельник-10» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з поточного ремонту герметизації швів нашого будинку.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ЖБК «Будівельник-10»+

ЖБК «Будівельник-10»

ЖБК «Будівельник-10» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з поточного ремонту герметизації швів нашого будинку.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ЖБК «Дарницький-11»+

ЖБК «Дарницький-11»

Колектив ЖБК «Дарницький-11» висловлює подяку за професійно виконані роботи по ремонту фасаду нашого будинку.

Зазначаємо, що роботи були виконані в обумовлені строки та з дотриманням всіх технологічних вимог.

ТОВ «Техно-Ліфт»+

ТОВ «Техно-Ліфт»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Техно-Ліфт» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу за якісно проведені роботи з поточного ремонту приміщення.

Роботи були виконані згідно з технічними умовами та в обумовлені строки.

ОСББ «Лазурний блюз»+

ОСББ «Лазурний блюз»

ОСББ «Лазурний блюз» висловлює подяку ФОП Колоску Руслану Валентиновичу за ремонт фасаду нашого будинку.

Роботи були виконані оперативно і відповідно до договору.

ОСББ «Яблуневий-8»+

ОСББ «Яблуневий-8»

ОСББ «Яблуневий-8» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з ремонту утеплення фасаду нашого будинку.

Олег
Через низьку температуру вирішили утеплити квартиру, за порадою знайомого звернулися сюди. Після утеплення в квартирі стало набагато тепліше, пропав ефект холодної стіни.
Микола
Утеплювали мені квартиру пару місяців назад. Зробили добре, можна звертатися.
Віталій
Замовляв утеплення двокімнатної квартири, разом з балконом. Роблять якісно, ​​видно що професіонали своєї справи.
Євген
Замовляли ремонт попереднього утеплення, тому що при виборі минулого виконавця вирішили заощадити, а ті в свою чергу заощадили на матеріалі. Ця ж компанія робить все на совість, шкодуємо що відразу не звернулися сюди. Так що радимо всім ретельно вибирати виконавця і не вестися на найдешевші пропозиції.
Володимир
Утеплення від компанії Веста служить мені вже 2 роки і, судячи з усього, прослужить ще пару десятиліть.
Віталій
Спочатку сумнівався чи варто взагалі замовляти утеплення, тим більше квартира кутова. Але тепер не шкодую про прийняте рішення - в квартирі стало тепло і, що найголовніше в моєму випадку, перестало дути.
Дмитро
Робили герметизацію міжпанельних швів в нашому домі. Всі процедури виконувалися за спеціальною технологією, що вкрай важливо при герметизації міжпанельних швів.
Андрій
Замовляв утеплення приватного будинку, після консультації вирішили використовувати термопанелі. Ціни - середні, якість робіт і матеріалів - висока. Буду рекомендувати знайомим.
Олег
Утеплював балкон півроку назад, зробили оперативно, нарікань немає.
Максим
Замовляв утеплення квартири за рекомендацією сусіда. Роботою задоволений, в квартирі реально стало тепліше.
triangle
triangle