Будівельна компанія "Веста"
Київ, вул. Кубанської України, 1а

Час роботи:

пн.-пт. 09:00 - 20:00

cб.-нд. 10:00 - 16:00

viber+38 (095) 590-35-16 - Вайбер

Замовити дзвінок

Контакти
Утепление квартир

Утеплення квартир

Надіслати заявку

Більше 10 років на ринку

Всі роботи під ключ

Офіційний договір

Гарантія на роботи

Послуги зовнішнього  утеплення квартир

Будівельна компанія "Веста" виконує зовнішнє утеплення стін в багатоквартирних будинках і адміністративних будівлях будь-якої поверховості. Роботи проводяться промисловими альпіністами, які мають необхідні сертифікати та обладнання.

Утеплення квартир
пінопластом

Головна перевага – співвідношення ціни і якості. Максимально доступне утеплення окремо взятої квартири. При цьому зберігаються відмінні показники термоізоляції.

від 420 грн.м.2

Утеплення квартир
мінеральною ватою

Перевага – забезпечується підвищена вогнестійкість. Використовується як правило при утепленні великих обсягів.

від 950 грн.м.2

Утеплення квартир
термопанелями SunRock

Має довготривалу стійкість: не тріскається, не ламається, не осипається. Гарантія від виробника до 30 років!

від 650 грн.м.2

 • На пінопласт і мінеральну вату наноситься два шари армірувальної суміші з сіткою, потім фарбується. За бажанням замовника наноситься додатковий шар декоративної штукатурки типу "короїд" або "баранець".
 • Термопанель після монтажу вимагає тільки фарбування.
 • Товщина утеплювача від 5 до 10 см.

Терміни виконання робіт по утепленню квартир і гарантійні зобов'язання

На утеплення однієї квартири йде від 2-х робочих днів (залежить від площі стін що утеплюються та їх конфігурації).

Замовлення в будівельній компанії “Веста” послуг з утеплення зовнішніх стін оформляється офіційним договором, який закріплює відповідальність нашої компанії за безпеку проведення будівельних робіт, за дотримання строків і підтверджує гарантійні зобов'язання.

Для чого необхідно зовнішнє утеплення квартир

Послуги центрального опалення нині коштують дорого. Та й просто страждати від холоду й вогкості в формально опалювальній квартирі мало кому сподобається. Як же з мінімальними затратами і ефективно утеплити своє житло, поліпшити в ньому мікроклімат?

Відомо, що зовнішні стіни для типової квартири багатоповерхового житлового будинку є чи не основним джерелом тепловтрат. Особливо гнітючий стан квартир старого житлового фонду, зведених у ті часи, коли про економію на опаленні ніхто особливо не замислювався. Тонкі панельні стіни з низьким коефіцієнтом теплового опору (0,7 – 1 кВт/м. кв), містки холоду на стиках панельних плит, тріщини в стінах, конденсат, пліснявий грибок всередині кімнат – ось найхарактерніші “принади” не утеплених стін. У нових будинках, побудованих за сучасними будівельними нормами, ситуація з теплопровідністю стін істотно краще (коефіцієнт термоопору 2 – 2,8 кВт/м. кв), але економія на опаленні не завадить і в їх випадку.

Після якісного виконання утеплення зовнішніх стін квартири, їх коефіцієнт теплового опору може досягати до 5,0 кВт/м. кв і вище. Стосовно до житла старого фонду, це тягне за собою багаторазове (до 3 – 5 і більше разів) зменшення тепловтрат в опалювальний період, та істотне послаблення ефекту перегріву під час літньої спеки. Що означає тепло і комфорт усередині приміщень в будь-яку погоду, а також кратне зниження витрат на оплату опалення та кондиціонування повітря.

Запит на енергоефективність житлових, офісних і комерційних приміщень породжує відповідну пропозицію. Будівельна компанія “Веста” надає якісну послугу ефективного утеплення зовнішніх стін квартир у типових багатоквартирних будинках як цілком, так і їх окремих кімнат. При замовленні робіт в компанії “Веста”, утеплення зовнішніх стін квартир доступно для будівель будь-якої поверховості і на будь-якій висоті.

Переваги зовнішньої фасадної термоізоляції квартири

Безсумнівно, квартиру можна утеплити і зсередини. Але безперечними перевагами зовнішньої (фасадної) термоізоляції є:

 • збереження всієї корисної площі і внутрішнього обсягу житла (які ніколи не бувають зайвими).
 • збереження в цілісності внутрішньої обробки інтер'єру житлових або офісних приміщень, які часом бувають досить дорогими. На перший погляд, утеплення квартири зсередини може здатися більш бюджетним рішенням. Але якщо сюди додати суму фінансових витрат і часу на внутрішній ремонт в квартирі, то подібне рішення і в фінансовому, і в практичному плані виявиться явно програшним.
 • при внутрішньому утепленні неможливо утеплити перекриття між поверхами (підлога та стеля квартири)
 • виключення помилок в забезпеченні паропровідності стін, таких характерних при виконанні термоізоляції зсередини приміщення. Наслідки таких помилок можуть стати вологі стіни і цвіль навіть у добре опалюваних квартирах.
 • при виконанні монтажних робіт навіть тимчасово не порушується спокій і життєвий ритм мешканців утеплюваної квартири. Адже весь комплекс робіт проводиться зовні її стін, без вторгнення наших альпіністів-монтажників в життєвий простір мешканців.

Хто виконує роботи по зовнішньому утепленню квартири

Роботи з утеплення зовнішніх стін в квартирах (офісах) багатоповерхових будинків проводяться групами висококваліфікованих промислових альпіністів-монтажників компанії “Веста”, які мають:

 • всі необхідні професійні навички і досвід;
 • сертифікати і дозволи на роботу на висоті;
 • сучасне обладнання, спорядження та екіпірування, які регулярно проходять необхідні перевірки і випробування.

Висока кваліфікація наших альпіністів-монтажників підтверджується здобутими ними беззаперечним авторитетом і бездоганною репутацією на ринку послуг промислового альпінізму в м. Київ, а також широким переліком вже виконаних проектів.

Технологія утеплення зовнішніх стін квартири

Технологія утеплення зовнішніх стін, що застосовується в будівельній компанії “Веста Альп” включає

 1. Настінний монтаж на міцну клейову основу пінопластових (як варіант – з мінерального базальтового волокна) плит відповідної товщини, з додатковим їх закріпленням на стіні спеціальними дюбелями.
 2. Вирівнювання поверхні термоізоляційного пояса шляхом нанесення шару будівельної шпаклівки;
 3. Зміцнення шару будівельної шпаклівки армуючоїю полімерною сіткою.
 4. Фінішне фарбування поверхні термоізоляційного пояса стійкими фасадними фарбами (основний, рекомендований варіант), або нанесення декоративної штукатурки (тип "короїд" або тип "баранець").

Від чого залежить ціна і терміни проведення робіт з утеплення квартири

Вартість робіт по утепленню квартир залежить від:

 • застосовуваних матеріалів (тип і товщина утеплювача, ціновий сегмент інших матеріалів, вибір фінішного шару);
 • складності фасаду будівлі;
 • обсягу (розміру) замовлення на проведення робіт, який підпорядковується залежності: чим більша площа, тим менша відносна вартість за один квадратний метр.

Мінімальне замовлення в компанії “Веста” складає від 9 тисяч гривень, яке визначається виходячи з:

 • об'єму підготовчих робіт (виїзд фахівця на замір, підвезення матеріалів, доставка на об'єкт робочої бригади, підготовка робочих місць промислових альпіністів, з дотриманням усіх необхідних вимог заходів безпеки та охорони праці);
 • самої технологічної карти проведення робіт по зовнішньому утепленню, яка при якісному виконанні не може тривати менше 2-х діб.

Завдяки високій кваліфікації наших промислових альпіністів-монтажників, ефективній організації робочих процесів, будівельною компанією “Вест” гарантовано забезпечується високий темп виконання робіт з монтажу термоізоляційного пояса, який в середньому становить від 10 до 15 квадратних метрів в робочу зміну (день). Але темпи виконання робіт (відповідно, строки виконання замовлення) можуть коригуватися в залежності від складності робочих і погодних умов. В несприятливих погодних умовах, таких як дощ, сильний вітер, виконання робіт може припинятися, з міркувань безпеки, і дотримання технології.

Крім термоізоляції зовнішніх стін висотних багатоповерхових будівлях, компанія “Веста” також надає послуги по утепленню житлових будинків, адміністративних і комерційних будівель малоповерхової забудови. При значних по квадратурі обсягах замовлення (від 100 кв. метрів і більше) наші клієнти можуть розраховувати на знижки. Можливі, і навіть вітаються, групові замовлення на утеплення стін від власників кількох квартир. Ініціатору групового замовлення покладається додаткова знижка.

Особливою різновидом послуг є роботи по зовнішньому утепленню балконів і лоджій. Питання ціноутворення при утепленні балконів і лоджій відрізняється від утеплення зовнішніх стін. Причиною тому – часто досить складна геометрія балкона (лоджії), наявність різноманітних козирків, виносів, кондиціонерів, супутникових антен тощо. Ціна виконання робіт з утеплення балкона або лоджії визначається індивідуально (без чіткої прив'язки до квадратури), в залежності від конкретних умов на місці. При цьому мінімальна сума замовлення становить від 8 тисяч гривень.

Картинка на фоне

Наші роботи

Завершені будівельно-ремонтні та висотні роботи компанії "Веста"

 • Утеплення квартир

 • Утеплення будинків

 • Ремонт фасадів

 • Герметизація швів

 • Висотні роботи

 • Роботи для ОСББ и ЖБК

Вліво
Вправо

Утеплення квартири

Київ, вул. Тичини

Утеплення квартири

Київ, вул. Тимошенко

Утеплення квартири

Київ, вул. Смілянська

Утеплення квартири

Київ, вул. Панельна

Вліво
Вправо

Утеплення будинків у Києві, вул. Барбрюса

Утеплення будинків, с. Білогородка

Утеплення будинків, с. Лебедівка

Утеплення будинків, с. Лютеж

Вліво
Вправо

Ремонт фасаду адміністративної будівлі Рахункової палати України
м. Одесса

Ремонт фасаду адміністративної будівлі Баштанського міської ради
Миколаївська область, м Баштанка

Утеплення фасаду адміністративної будівлі
Київ, вул. Ямська

Ремонт неякісного утеплення
Київ, вул. Вишняківська

Вліво
Вправо

Герметизація швів
Київ, вул. Малишка

Процес герметизація швів

Герметизація швів

Запоріжжя

Герметизація швів

Київ, пр. Правди

Вліво
Вправо

Мийка фасаду ТРЦ Гуллівер, м. Київ

Мийка фасаду
Київ, ЖК RiverStone

Монтаж сценічного обладнання на зйомках телеканалу 1+1

Демонтаж труби

Вліво
Вправо

Утеплення будинків у Києві, вул. Сєрова 38б

Утеплення будинку в Києві, вул. Мілютенка

Ремонт під'їзду

Київ, вул. Ахматової

Ремонт вхідних груп

Київ, вул. Курбаса

triangle
triangle
triangle
triangle
triangle

Відгуки клієнтів

Офіційні відгуки від організацій і приватних осіб про будівельну компанію "Веста"

Вліво
Вправо
Міністерство соціальної політики України+

Міністерство соціальної політики України

Міністерство соціальної політики України співпрацює з фізичною особою-підприємцем Колоском Р.В. на основі укладеного договору протягом 2018 року.

Фізичною особою-підприємцем Колоском Р.В. згідно договірних умов, якісно та своєчасно виконані капітальні фасадні роботи по периметру адміністративної будівлі Міністерства соціальної політики України по вул. Еспланадній, 8/10 в м. Києві.

Під час виконання договірних зобов'язань фізична особа-підприємець Колосок Р.В. зарекомендував себе на високому професійному рівні.

Досвід роботи з фізичною особою-підприємцем Колоском Р.В. дозволяє позитивно характеризувати його в якості надійного партнера по виконанню вищезазначених робіт.

Міністерство соціальної політики України+

Міністерство соціальної політики України

Міністерство соціальної політики України співпрацює з Фізичною особою - підприємцем Колоском Р. В. на основі укладеного договору протягом 2019 року.

Фізичною особою - підприємцем Колоском Р. В. згідно договірних умов, якісно та відповідально надано послуги з поточного ремонту частини підлоги біля двох ліфтів та улаштування дверних укосів металопластикових дверей на 1-му та 5-му поверхах адміністративної будівлі Міністерства соціальної політики України по вул. Еспланадна, 8/10 в м. Києві.

Під час виконання договірних зобов'язань Фізична особа - підприємець Колосок Р. В. зарекомендував себе на високому професійному рівні.

Досвід роботи з Фізичною особою - підприємцем Колоском Р.В. дозволяє позитивно характеризувати його в якості надійного партнера по наданню вищезазначенних послуг.

Рахункова палата України+

Рахункова палата України

Висловлюємо подяку фізичній особі - підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу за якісне виконання робіт з поточного ремонту фасаду територіального управління Рахункової палати по Одеській, Миколаївській, Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополю (у м. Одеса), згідно договору від 03.04.2019 року №137. Роботи були проведені професійно, якісно та в обумовлені строки.

Головне управління статистики у Запорізькій обл+

Головне управління статистики у Запорізькій обл

Висловлюємо Вам подяку за проведені роботи з герметизації міжпанельних швів фасаду адміністративної будівлі Головного управління статистики.Роботи були проведені професійно, якісно, з випередженням терміну, встановленого договором.

Головне управління статистики у Запорізькій обл+

Головне управління статистики у Запорізькій обл

Головне управління статистики у Запорізькій області висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Р.В. за якісне і своєчасне виконання робіт з герметизації швів фасаду адміністративної будівлі та рекомендує його як надійного, сумлінного і професійного виконавця. 

Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Баштанська міська рада+

Баштанська міська рада

Висловлюемо подяку за якісно проведені роботи з поточного ремонту фасаду адміністративного приміщення Баштанської міської ради, згідно умов Договору №69 від 03.04.2019р.

Роботи були проведені згідно технічного завдання та в обумовлені строки.

Університет Економіки та права КРОК+

Університет Економіки та права КРОК

Вищий навчальний заклад «Університет Економіки та права КРОК» висловлює подяку колективу ФОП Колосок Руслан Валентинович за якісно виконані роботи, а саме: ремонт фасаду за адресою м. Київ, вул. Лагерна 30-32.

Роботи були виконані вчасно та якісно.

Комунальна реабілітаційна установа+

Комунальна реабілітаційна установа

Висловлюємо подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу за якісне виконання робіт з поточного ремонту частини фасаду учбового корпусу (утеплення) та укладання бруківки згідно договору. Роботи були проведені професійно та в обумовлені строки.

КМУ «Міська клінічна лікарня №3»+

КМУ «Міська клінічна лікарня №3»

ФОП Колосок Руслан Валентинович виконував роботи по поточному ремонту (утепленню частини фасаду) будівлі КМУ «Міська клінічна лікарня №3» по вул. Головна, 100 в м. Чернівцях в червні - липні 2018 року.

Роботи виконані якісно та в обумовлені угодою терміни.

ОСББ «13 квартал»+

ОСББ «13 квартал»

Висловлюємо подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з поточного ремонту приміщень нашого будинку.

ОСББ «13 квартал»+

ОСББ «13 квартал»

Колектив ОСББ «13 квартал» висловює подяку за високий професіоналізм проявлені під час виконання будівельно-ремонтніх робіт співробітниками ФОП Колосок Р.В.

КП «Готельно-гуртожитковий комплекс»+

КП «Готельно-гуртожитковий комплекс»

КП «Готельно-гуртожитковий комплекс» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з прибирання снігу з покрівлі нашого дому.

Роботи були виконані професійно та з дотриманням вимог техніки безпеки.

Колектив Міжнародного Науково-Навчального Центру+

Колектив Міжнародного Науково-Навчального Центру

Колектив Міжнародного Центру висловлює подяку Фізичної особі-підприємцю Колосок Руслану Валентиновичу за професійно виконане замовлення, в якому максимально задоволені всі наші побажання.

Були проведені роботи з ремонту фасаду 8-поверхової будувлі та герметизації швів віконних вітражів.

Під час обстеження обсягів Колосок Р.В. дає поради необхідні для кращого вирішення проблем.

ФОП Колосок Р.В. виконує роботи в відповідності з дефектним актом якісно та сумлінно, з додержанням технологій та термінів проведення робіт, застосовує сучасні матеріали.

При проведенні моніторингу вартості робіт ФОП Колосок Р.В. виконує роботи за цінами середніми по м. Києву, при цьому особливо виділяється висока якість.

Експлуатаційна компанія «Голосієво»+

Експлуатаційна компанія «Голосієво»

Компанія «Vesta» є нашим партнером в області фасадних робіт з 2016 року.

За час співпраці компанія «Vesta» підтвердила свій статус і кваліфікацію. Співробітники проявили себе як ініціативні і виконавчі професіонали.

Всі роботи по: 1) монтажу рекламних банерів; 2) ремонту та фарбування фасаду; 3) заміні відливів і козирків; 4) теплоізоляції фасаду; 5) герметизації були виконані вчасно і з належною якістю.

Ми задоволені роботою компанії «Vesta» і готові рекомендувати їх як надійного партнера.

ОСББ «Домашній затишок»+

ОСББ «Домашній затишок»

Співробітникам компанії «Vesta», за професіоналізм та оперативність при виконанні ремонтно-будівельних робіт на фасаді нашого будинку.

Всі роботи були виконані відповідно до технічного завдання та в обумовлені строки.

ЖБК «Виноградарь-1»+

ЖБК «Виноградарь-1»

ЖБК «Виноградарь-1» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з герметизації швів нашого будинку.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ОСББ «Еверест»+

ОСББ «Еверест»

ОСББ «Еверест» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з ремонту фасаду нашого будинку.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ЖБК «Концертний-1»+

ЖБК «Концертний-1»

ЖБК «Концертний-1» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з поточного ремонту фасаду та герметизації швів нашого будинку.

Роботи були виконані якісно так в обумовлені строки.

ОСББ «Екскаватор-1»+

ОСББ «Екскаватор-1»

ОСББ «Екскаватор-1» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з ремонту вхідних груп нашого будинку.

Роботи були виконані вчасно та в обумовлені строки.

ЖБК «Економіст»+

ЖБК «Економіст»

ЖБК «Економіст» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з поточного ремонту фасаду та герметизації швів нашого будинку.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ЖБК «Медік-2»+

ЖБК «Медік-2»

ЖБК «Медік-2» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з поточного ремонту нашого будинку.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ЖБК «Медік-2»+

ЖБК «Медік-2»

ЖБК «Медік-2» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи по договору від 01-25.02 від 25 лютого 2019 року, а саме: герметизація стиків зовнішніх стінових панелей.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ЖБК «Обчислювач - 9»+

ЖБК «Обчислювач - 9»

ЖБК «Обчислювач - 9» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з утеплення фасаду.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ОСББ «Пік-9»+

ОСББ «Пік-9»

ОСББ «Пік-9» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи по ремонту фасаду нашого будинку.

Роботи були виконані згідно з умовами тендерної закупівлі, та в обумовлені строки.

ЖБК «Будівельник-10»+

ЖБК «Будівельник-10»

ЖБК «Будівельник-10» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з поточного ремонту герметизації швів нашого будинку.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ЖБК «Будівельник-10»+

ЖБК «Будівельник-10»

ЖБК «Будівельник-10» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з поточного ремонту герметизації швів нашого будинку.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ЖБК «Дарницький-11»+

ЖБК «Дарницький-11»

Колектив ЖБК «Дарницький-11» висловлює подяку за професійно виконані роботи по ремонту фасаду нашого будинку.

Зазначаємо, що роботи були виконані в обумовлені строки та з дотриманням всіх технологічних вимог.

ТОВ «Техно-Ліфт»+

ТОВ «Техно-Ліфт»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Техно-Ліфт» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу за якісно проведені роботи з поточного ремонту приміщення.

Роботи були виконані згідно з технічними умовами та в обумовлені строки.

ОСББ «Лазурний блюз»+

ОСББ «Лазурний блюз»

ОСББ «Лазурний блюз» висловлює подяку ФОП Колоску Руслану Валентиновичу за ремонт фасаду нашого будинку.

Роботи були виконані оперативно і відповідно до договору.

ОСББ «Яблуневий-8»+

ОСББ «Яблуневий-8»

ОСББ «Яблуневий-8» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з ремонту утеплення фасаду нашого будинку.

Олег
Через низьку температуру вирішили утеплити квартиру, за порадою знайомого звернулися сюди. Після утеплення в квартирі стало набагато тепліше, пропав ефект холодної стіни.
Микола
Утеплювали мені квартиру пару місяців назад. Зробили добре, можна звертатися.
Віталій
Замовляв утеплення двокімнатної квартири, разом з балконом. Роблять якісно, ​​видно що професіонали своєї справи.
Євген
Замовляли ремонт попереднього утеплення, тому що при виборі минулого виконавця вирішили заощадити, а ті в свою чергу заощадили на матеріалі. Ця ж компанія робить все на совість, шкодуємо що відразу не звернулися сюди. Так що радимо всім ретельно вибирати виконавця і не вестися на найдешевші пропозиції.
Володимир
Утеплення від компанії Веста служить мені вже 2 роки і, судячи з усього, прослужить ще пару десятиліть.
Віталій
Спочатку сумнівався чи варто взагалі замовляти утеплення, тим більше квартира кутова. Але тепер не шкодую про прийняте рішення - в квартирі стало тепло і, що найголовніше в моєму випадку, перестало дути.
Дмитро
Робили герметизацію міжпанельних швів в нашому домі. Всі процедури виконувалися за спеціальною технологією, що вкрай важливо при герметизації міжпанельних швів.
Андрій
Замовляв утеплення приватного будинку, після консультації вирішили використовувати термопанелі. Ціни - середні, якість робіт і матеріалів - висока. Буду рекомендувати знайомим.
Олег
Утеплював балкон півроку назад, зробили оперативно, нарікань немає.
Максим
Замовляв утеплення квартири за рекомендацією сусіда. Роботою задоволений, в квартирі реально стало тепліше.
triangle
triangle