Будівельна компанія "Веста"
Київ, вул. Кубанської України, 1а

Час роботи:

пн.-пт. 09:00 - 20:00

cб.-нд. 10:00 - 16:00

viber+38 (095) 590-35-16 - Вайбер

Замовити дзвінок

Контакти

Утеплення квартир. Все про зовнішнє утеплення

Надіслати заявку

Більше 10 років на ринку

Всі роботи під ключ

Офіційний договір

Гарантія на роботи

Зовнішнє утеплення стін окремих квартир багатоквартирних будинків – популярна серед міських жителів послуга, яка надається також і нашою будівельною компанією «Веста». З одного боку, застосовувані матеріали і технології утеплення квартир залишаються тими ж, що застосовуються для будинків та споруд малоповерхового будівництва. Але з іншого боку, особливості організації та виконання робіт дозволяють виділити таке утеплення в окрему категорію. У чому ж їх особливість?

Утеплення квартир. Все про зовнішнє утеплення

Технології та матеріали для зовнішнього утеплення квартир

В якості основних матеріалів для зовнішнього утеплення квартир в компанії «Веста» застосовуються:

 1. Плити з пінопласту, рідко - з мінеральної вати товщиною 50-100мм. Згідно технології, на плити з пінопласту або мінерального волокна наноситься захисний шар з сіткою і вирівнюючий шар. Потім йде фарбування в колір фасаду. За бажанням клієнта можливе нанесення декоративної штукатурки "короїд" або "баранець".
 2. Готові комбіновані термопанелі виробництва компанії SunRock. Їх відмітні характеристики: мають відмінну довготривалу стійкість (набагато менше ламаються, обсипаються), і акуратний зовнішній вигляд матеріалу промислового виготовлення.

Як правило, термопанелі застосовуються для утеплення квартир нижніх (першого – другого) поверхів. 

Специфіка робіт

все про зовнішнє утепленняСпецифіка зовнішнього утеплення квартир висотних багатоквартирних будинків передусім пов'язана з їх великою поверховістю, необхідністю організації монтажно-будівельних робіт на значній висоті. Якщо матеріали і технології утеплення, застосовувані для утеплення квартир, залишаються практично тими ж, що і для утеплення малоповерхових будинків, то необхідні професійні навички робітників, спорядження та обладнання, організація робіт – в корені відрізняються.

Так, утеплення малоповерхових будинків цілком під силу звичайним будівельним робітникам, які для цього споруджують стаціонарні будівельні ліси, але з ростом поверховості, різко змінюються вимоги до кваліфікації будівельних робочих, їх спорядження, обладнання їх робочих місць та організації праці. Зовнішнє утеплення окремих квартир багатоповерхових будинків, починаючи з висоти третього поверху, вже повинно виконуватися силами професійних промислових альпіністів-монтажників, які мають відповідне промислове альпіністське спорядження та дозвільні документи для роботи на висоті.

Склад спорядження та обладнання, необхідного для організації зовнішнього утеплення квартир.

До складу спорядження промислового альпініста, необхідного для виконання робіт по зовнішньому утепленню квартир багатоповерхового будинку, зазвичай входять:

 • спускова і страхувальна мотузка, які закріплюються на даху будівлі;
 • спусковий і страхувальний механізми;
 • універсальна страхувальна система;
 • самостраховка з карабінами;
 • підвісна сидушка;
 • альпіністська каска;
 • рація.

Дозвільна система для висотних робіт

Просто так взяти і приступити до виконання замовлення на висотні будівельно-монтажні роботи у звичайної будівельної компанії не вийде. Перш за все, щоб отримати в ЖБК або іншої експлуатаційної організації дозвіл для виходу на дах багатоповерхового будинку з метою проведення висотних робіт, необхідно пред'явити наявну в компанії відповідну дозвільну документацію, і наявність особистих посвідчень висотників-монтажників.

Для цього будівельній компанії необхідно отримати в Державному комітеті з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду – дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки. Документ видається на 5 років, вперше – на три роки.

У свою чергу, безпосередньо виконують роботу промислові альпіністи-монтажники, повинні пройти відповідне навчання для роботи на висоті, і отримати посвідчення монтажника-висотника. 

До відома клієнтів, наша будівельна компанія «Веста» має:

 • всі необхідні законодавством дозволи для початку висотних будівельно-монтажних робіт;
 • колектив професійних промислових альпіністів-монтажників, які мають високу кваліфікацію, і чималий практичний досвід за плечима;
 • професійне робоче спорядження для будівельно-монтажних робіт на великій висоті.

Замовляючи у компанії «Веста» послуги по зовнішньому утепленню квартири, наші клієнти отримують:

 • гарантована якість виконання робіт, що підтверджується широким переліком вже виконаних нами проектів, і заслуженою бездоганною діловою репутацією нашої компанії;
 • офіційний договір, що закріплює гарантії нашої компанії за терміни та якість виконуваних робіт, а також виключно нашу відповідальність за організацію техніки безпеки під час їх проведения.

1168 Переглядів

Утеплення квартир. Все про зовнішнє утеплення
Рейтинг: 5.0   з 5  Голосів: 1 Оцініть, будь ласка, цю статтю!
triangle
triangle
triangle
triangle