Будівельна компанія "Веста"
Київ, вул. Кубанської України, 1а

Час роботи:

пн.-пт. 09:00 - 20:00

cб.-нд. 10:00 - 16:00

viber+38 (095) 590-35-16 - Вайбер

Замовити дзвінок

Контакти
Утепление домов

Утеплення будинків

Надіслати заявку

Більше 10 років на ринку

Всі роботи під ключ

Офіційний договір

Гарантія на роботи

Послуги утепленню будинків

Будівельна компанія “Веста” надає послуги по зовнішньому утепленню приватних будинків, а також інших будівель малоповерхового будівництва, по Києву і Київській області. 

Утеплення стін
пінопластом

Пінопластова плита, товщиною 5 – 10 см, з штукатуркою типу “короїд”/“баранець”. Її перевага – низька ціна і хороші термоізоляційні властивості.

від 650 грн.м.2

Утеплення стін
мінеральною ватою

Плита з мінеральної вати товщиною 5 – 10 см, з штукатуркою типу “короїд”/“баранець”. Даний матеріал забезпечує підвищену вогнестійкість і пожежобезпечність, а також відмінні термоізоляційні властивості.

1100 грн.м.2

Утеплення стін
термопанелями SunRock

Багатошарова термопаннель SunRock. Має гарантовано високу міцність і привабливий вигляд. Відмінна риса матеріалу – гарантія на панель від виробника до 30 років! Термопанель має товщину утеплювача від 20 до 200мм, може бути проведена як на пінопласті, так і на базальтовій плиті.

650 грн.м.2

Мета нашої компанії – максимально полегшити нашим клієнтам процес будівництва, тому ми також виконуємо і суміжні фасадні роботи, такі як:

 • підшив покрівлі;
 • монтаж снегоудержателей;
 • монтаж водостічних систем.

Крім зручності, виконання зазначених робіт дозволяє використання одних і тих же будівельних лісів, роботи виконуватимуть одні й ті ж працівники, що в підсумку призведе до здешевлення загальної вартості.

Окремо хотілося б зауважити що підшив покрівлі технологічно правильно виконувати після монтажу утеплювача.

Матеріали для зовнішнього утеплення будинків, їх особливості і ціни.

 1. Пінопластова плита, товщиною 5 – 10 см, з штукатуркою типу “короїд” “баранець”. Її перевага – найнижча ціна, від 650грн. за 1м2 і хороші термоізоляційні властивості.
 2. Плита з мінеральної вати товщиною 5 – 10 см, з штукатуркою типу “короїд” “баранець”. Маючи вартість від 1100грн. за 1м2, даний матеріал забезпечує підвищену вогнестійкість і пожежобезпечність, а також відмінні термоізоляційні властивості.
 3. Багатошарова термопаннель SunRock. Має гарантовано високу міцність (перевищує характеристики інших оздоблювальних матеріалів) та привабливий вигляд, за рахунок різноманітних варіантів декоративного тиснення на фасадної поверхні. Відмінна риса матеріалу – гарантія на панель від виробника до 30 років! Термопанель має товщину утеплювача від 20 до 200мм, може бути проведена як на пінопласті, так і на базальтовій плиті.

Терміни виконання робіт з утепленню будинків, та гарантійні зобов'язання

Роботи по зовнішньому утепленню стін малоповерхового будинку ведуться з середньою продуктивністю 7-10 м2 в день. На темпи і терміни виконання робіт можуть впливати форма будівлі, кількість вікон, навісного обладнання, що підлягає тимчасовому демонтажу (кондиціонери, водостічні системи, козирки, антени та інше), а також несприятливі погодні умови.

Замовлення в компанії “Веста” послуг з утеплення зовнішніх стін будинку оформляється офіційним договором, який закріплює відповідальність за безпеку проведення будівельних робіт, за дотримання строків і підтверджує наші гарантійні зобов'язання.

Для чого необхідно виконувати зовнішнє утеплення приватного будинку

По-перше, це звичайно ж – економія на опаленні. Власникам приватних будинків добре відомі підвищені розміри фінансових витрат на їх опалення в зимовий, і на кондиціонування – в літній час року. Тепловтрати через стіни можуть досягати 70% тепловтрат всього будинку, тому утеплення стін – перший і основний етап до підвищення рівня енерго ефективності вашого будинку.

Іншою поширеною проблемою є вогкість і цвіль усередині житлових приміщень, як наслідок:

 • формування конденсату з-за перепаду температур (ефект запітнілого дзеркала у ванній);
 • помилок у його зведенні, які приводять у зимовий час до утворення точки роси всередині зовнішніх стін, і навіть на їх внутрішній поверхні;
 • наявності стійких містків холоду в кутах, місцях введення і виведення комунікацій, стиках стін і плит перекриття, інших можливих місцях.

Утеплення зовнішніх стін приватного будинку дозволить істотно (часом багато разів) збільшити коефіцієнт їх термо-опору, що призводить до зниження втрати тепла в навколишній простір у такій же мірі. Отриманий економічний ефект від утеплення стін будинку буде дуже істотним, витрати на опалення будинку в опалювальний сезон можуть бути знижені у 1,5 – 2,5 рази. Це дозволить його господарям кожен опалювальний сезон економити пристойну суму грошей як на центральному, електричному опаленні, так і на пічному (котельному) паливі для автономних теплових приладів: газі, вугіллі, дровах, пелетах т і. д.

Ще одна поширена проблема – неякісна споруда природний знос або фасаду. Ви можете оновити екстер'єр будівлі паралельно й утепливши його. Різниця у вартості повернеться з економією на енергоносіях.

Переваги зовнішнього утеплення стін будинку

Безсумнівно, приміщення приватного будинку можна утеплити і зсередини. Але безперечними перевагами зовнішнього утеплення є:

 • точка роси виноситься з простору стіни в товщу утеплювача, в результаті стіни будинку завжди залишаються сухими, не піддаються швидкому руйнуванню водною і вітровою ерозією;
 • збереження всієї корисної площі і внутрішнього обсягу житла;
 • збереження в цілісності й схоронності обробки інтер'єру і внутрішніх приміщень.

Технології утеплення зовнішніх стін будинку

Для зовнішнього утеплення малоповерхових будинків в компанії “Веста” застосовуються практично дві основні технології:

 1. монтаж термоізоляційних плит з пінопласту або мінеральної вати, з нанесенням фінішного захисно-декоративного шару штукатурки;
 2. монтаж термопаннелей SunRock фабричного виготовлення.

Технологія SunRock

 1. розмітка стіни, при необхідності установка стартового профілю;
 2. монтаж термопаннелей з фіксацією дюбелями для теплоізоляції;
 3. продування клеєм-піною стиків між панелями;
 4. герметизація швів і зазорів між термопаннелями з допомогою силіконового герметика;
 5. грунтування і фарбування.

Технологія Ceresit «короїд/баранець»:

 1. настінний монтаж на міцну клейову основу термоізоляційних плит з пінопласту, мінерального волокна, з додатковим їх закріпленням на стіни дюбелями для теплоізоляції;
 2. нанесення армуючого шару з використанням фасадної склосітки;
 3. нанесення кварцової ґрунтовки
 4. нанесення шару декоративної штукатурки (тип “короїд” “баранець”);
 5. фінішне фарбування.

Після закінчення робіт проводиться прибирання території та вивіз будівельного обладнання. Підписуються Акти виконаних робіт оформляється гарантія.

Картинка на фоне

Наші роботи

Завершені будівельно-ремонтні та висотні роботи компанії "Веста"

 • Утеплення квартир

 • Утеплення будинків

 • Ремонт фасадів

 • Герметизація швів

 • Висотні роботи

 • Роботи для ОСББ и ЖБК

Вліво
Вправо

Утеплення квартири

Київ, вул. Тичини

Утеплення квартири

Київ, вул. Тимошенко

Утеплення квартири

Київ, вул. Смілянська

Утеплення квартири

Київ, вул. Панельна

Вліво
Вправо

Утеплення будинків у Києві, вул. Барбрюса

Утеплення будинків, с. Білогородка

Утеплення будинків, с. Лебедівка

Утеплення будинків, с. Лютеж

Вліво
Вправо

Ремонт фасаду адміністративної будівлі Рахункової палати України
м. Одесса

Ремонт фасаду адміністративної будівлі Баштанського міської ради
Миколаївська область, м Баштанка

Утеплення фасаду адміністративної будівлі
Київ, вул. Ямська

Ремонт неякісного утеплення
Київ, вул. Вишняківська

Вліво
Вправо

Герметизація швів
Київ, вул. Малишка

Процес герметизація швів

Герметизація швів

Запоріжжя

Герметизація швів

Київ, пр. Правди

Вліво
Вправо

Мийка фасаду ТРЦ Гуллівер, м. Київ

Мийка фасаду
Київ, ЖК RiverStone

Монтаж сценічного обладнання на зйомках телеканалу 1+1

Демонтаж труби

Вліво
Вправо

Утеплення будинків у Києві, вул. Сєрова 38б

Утеплення будинку в Києві, вул. Мілютенка

Ремонт під'їзду

Київ, вул. Ахматової

Ремонт вхідних груп

Київ, вул. Курбаса

triangle
triangle
triangle
triangle
triangle

Відгуки клієнтів

Офіційні відгуки від організацій і приватних осіб про будівельну компанію "Веста"

Вліво
Вправо
Міністерство соціальної політики України+

Міністерство соціальної політики України

Міністерство соціальної політики України співпрацює з фізичною особою-підприємцем Колоском Р.В. на основі укладеного договору протягом 2018 року.

Фізичною особою-підприємцем Колоском Р.В. згідно договірних умов, якісно та своєчасно виконані капітальні фасадні роботи по периметру адміністративної будівлі Міністерства соціальної політики України по вул. Еспланадній, 8/10 в м. Києві.

Під час виконання договірних зобов'язань фізична особа-підприємець Колосок Р.В. зарекомендував себе на високому професійному рівні.

Досвід роботи з фізичною особою-підприємцем Колоском Р.В. дозволяє позитивно характеризувати його в якості надійного партнера по виконанню вищезазначених робіт.

Міністерство соціальної політики України+

Міністерство соціальної політики України

Міністерство соціальної політики України співпрацює з Фізичною особою - підприємцем Колоском Р. В. на основі укладеного договору протягом 2019 року.

Фізичною особою - підприємцем Колоском Р. В. згідно договірних умов, якісно та відповідально надано послуги з поточного ремонту частини підлоги біля двох ліфтів та улаштування дверних укосів металопластикових дверей на 1-му та 5-му поверхах адміністративної будівлі Міністерства соціальної політики України по вул. Еспланадна, 8/10 в м. Києві.

Під час виконання договірних зобов'язань Фізична особа - підприємець Колосок Р. В. зарекомендував себе на високому професійному рівні.

Досвід роботи з Фізичною особою - підприємцем Колоском Р.В. дозволяє позитивно характеризувати його в якості надійного партнера по наданню вищезазначенних послуг.

Рахункова палата України+

Рахункова палата України

Висловлюємо подяку фізичній особі - підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу за якісне виконання робіт з поточного ремонту фасаду територіального управління Рахункової палати по Одеській, Миколаївській, Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополю (у м. Одеса), згідно договору від 03.04.2019 року №137. Роботи були проведені професійно, якісно та в обумовлені строки.

Головне управління статистики у Запорізькій обл+

Головне управління статистики у Запорізькій обл

Висловлюємо Вам подяку за проведені роботи з герметизації міжпанельних швів фасаду адміністративної будівлі Головного управління статистики.Роботи були проведені професійно, якісно, з випередженням терміну, встановленого договором.

Головне управління статистики у Запорізькій обл+

Головне управління статистики у Запорізькій обл

Головне управління статистики у Запорізькій області висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Р.В. за якісне і своєчасне виконання робіт з герметизації швів фасаду адміністративної будівлі та рекомендує його як надійного, сумлінного і професійного виконавця. 

Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Баштанська міська рада+

Баштанська міська рада

Висловлюемо подяку за якісно проведені роботи з поточного ремонту фасаду адміністративного приміщення Баштанської міської ради, згідно умов Договору №69 від 03.04.2019р.

Роботи були проведені згідно технічного завдання та в обумовлені строки.

Університет Економіки та права КРОК+

Університет Економіки та права КРОК

Вищий навчальний заклад «Університет Економіки та права КРОК» висловлює подяку колективу ФОП Колосок Руслан Валентинович за якісно виконані роботи, а саме: ремонт фасаду за адресою м. Київ, вул. Лагерна 30-32.

Роботи були виконані вчасно та якісно.

Комунальна реабілітаційна установа+

Комунальна реабілітаційна установа

Висловлюємо подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу за якісне виконання робіт з поточного ремонту частини фасаду учбового корпусу (утеплення) та укладання бруківки згідно договору. Роботи були проведені професійно та в обумовлені строки.

КМУ «Міська клінічна лікарня №3»+

КМУ «Міська клінічна лікарня №3»

ФОП Колосок Руслан Валентинович виконував роботи по поточному ремонту (утепленню частини фасаду) будівлі КМУ «Міська клінічна лікарня №3» по вул. Головна, 100 в м. Чернівцях в червні - липні 2018 року.

Роботи виконані якісно та в обумовлені угодою терміни.

ОСББ «13 квартал»+

ОСББ «13 квартал»

Висловлюємо подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з поточного ремонту приміщень нашого будинку.

ОСББ «13 квартал»+

ОСББ «13 квартал»

Колектив ОСББ «13 квартал» висловює подяку за високий професіоналізм проявлені під час виконання будівельно-ремонтніх робіт співробітниками ФОП Колосок Р.В.

КП «Готельно-гуртожитковий комплекс»+

КП «Готельно-гуртожитковий комплекс»

КП «Готельно-гуртожитковий комплекс» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з прибирання снігу з покрівлі нашого дому.

Роботи були виконані професійно та з дотриманням вимог техніки безпеки.

Колектив Міжнародного Науково-Навчального Центру+

Колектив Міжнародного Науково-Навчального Центру

Колектив Міжнародного Центру висловлює подяку Фізичної особі-підприємцю Колосок Руслану Валентиновичу за професійно виконане замовлення, в якому максимально задоволені всі наші побажання.

Були проведені роботи з ремонту фасаду 8-поверхової будувлі та герметизації швів віконних вітражів.

Під час обстеження обсягів Колосок Р.В. дає поради необхідні для кращого вирішення проблем.

ФОП Колосок Р.В. виконує роботи в відповідності з дефектним актом якісно та сумлінно, з додержанням технологій та термінів проведення робіт, застосовує сучасні матеріали.

При проведенні моніторингу вартості робіт ФОП Колосок Р.В. виконує роботи за цінами середніми по м. Києву, при цьому особливо виділяється висока якість.

Експлуатаційна компанія «Голосієво»+

Експлуатаційна компанія «Голосієво»

Компанія «Vesta» є нашим партнером в області фасадних робіт з 2016 року.

За час співпраці компанія «Vesta» підтвердила свій статус і кваліфікацію. Співробітники проявили себе як ініціативні і виконавчі професіонали.

Всі роботи по: 1) монтажу рекламних банерів; 2) ремонту та фарбування фасаду; 3) заміні відливів і козирків; 4) теплоізоляції фасаду; 5) герметизації були виконані вчасно і з належною якістю.

Ми задоволені роботою компанії «Vesta» і готові рекомендувати їх як надійного партнера.

ОСББ «Домашній затишок»+

ОСББ «Домашній затишок»

Співробітникам компанії «Vesta», за професіоналізм та оперативність при виконанні ремонтно-будівельних робіт на фасаді нашого будинку.

Всі роботи були виконані відповідно до технічного завдання та в обумовлені строки.

ЖБК «Виноградарь-1»+

ЖБК «Виноградарь-1»

ЖБК «Виноградарь-1» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з герметизації швів нашого будинку.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ОСББ «Еверест»+

ОСББ «Еверест»

ОСББ «Еверест» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з ремонту фасаду нашого будинку.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ЖБК «Концертний-1»+

ЖБК «Концертний-1»

ЖБК «Концертний-1» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з поточного ремонту фасаду та герметизації швів нашого будинку.

Роботи були виконані якісно так в обумовлені строки.

ОСББ «Екскаватор-1»+

ОСББ «Екскаватор-1»

ОСББ «Екскаватор-1» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з ремонту вхідних груп нашого будинку.

Роботи були виконані вчасно та в обумовлені строки.

ЖБК «Економіст»+

ЖБК «Економіст»

ЖБК «Економіст» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з поточного ремонту фасаду та герметизації швів нашого будинку.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ЖБК «Медік-2»+

ЖБК «Медік-2»

ЖБК «Медік-2» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з поточного ремонту нашого будинку.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ЖБК «Медік-2»+

ЖБК «Медік-2»

ЖБК «Медік-2» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи по договору від 01-25.02 від 25 лютого 2019 року, а саме: герметизація стиків зовнішніх стінових панелей.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ЖБК «Обчислювач - 9»+

ЖБК «Обчислювач - 9»

ЖБК «Обчислювач - 9» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з утеплення фасаду.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ОСББ «Пік-9»+

ОСББ «Пік-9»

ОСББ «Пік-9» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи по ремонту фасаду нашого будинку.

Роботи були виконані згідно з умовами тендерної закупівлі, та в обумовлені строки.

ЖБК «Будівельник-10»+

ЖБК «Будівельник-10»

ЖБК «Будівельник-10» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з поточного ремонту герметизації швів нашого будинку.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ЖБК «Будівельник-10»+

ЖБК «Будівельник-10»

ЖБК «Будівельник-10» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з поточного ремонту герметизації швів нашого будинку.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ЖБК «Дарницький-11»+

ЖБК «Дарницький-11»

Колектив ЖБК «Дарницький-11» висловлює подяку за професійно виконані роботи по ремонту фасаду нашого будинку.

Зазначаємо, що роботи були виконані в обумовлені строки та з дотриманням всіх технологічних вимог.

ТОВ «Техно-Ліфт»+

ТОВ «Техно-Ліфт»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Техно-Ліфт» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу за якісно проведені роботи з поточного ремонту приміщення.

Роботи були виконані згідно з технічними умовами та в обумовлені строки.

ОСББ «Лазурний блюз»+

ОСББ «Лазурний блюз»

ОСББ «Лазурний блюз» висловлює подяку ФОП Колоску Руслану Валентиновичу за ремонт фасаду нашого будинку.

Роботи були виконані оперативно і відповідно до договору.

ОСББ «Яблуневий-8»+

ОСББ «Яблуневий-8»

ОСББ «Яблуневий-8» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з ремонту утеплення фасаду нашого будинку.

Олег
Через низьку температуру вирішили утеплити квартиру, за порадою знайомого звернулися сюди. Після утеплення в квартирі стало набагато тепліше, пропав ефект холодної стіни.
Микола
Утеплювали мені квартиру пару місяців назад. Зробили добре, можна звертатися.
Віталій
Замовляв утеплення двокімнатної квартири, разом з балконом. Роблять якісно, ​​видно що професіонали своєї справи.
Євген
Замовляли ремонт попереднього утеплення, тому що при виборі минулого виконавця вирішили заощадити, а ті в свою чергу заощадили на матеріалі. Ця ж компанія робить все на совість, шкодуємо що відразу не звернулися сюди. Так що радимо всім ретельно вибирати виконавця і не вестися на найдешевші пропозиції.
Володимир
Утеплення від компанії Веста служить мені вже 2 роки і, судячи з усього, прослужить ще пару десятиліть.
Віталій
Спочатку сумнівався чи варто взагалі замовляти утеплення, тим більше квартира кутова. Але тепер не шкодую про прийняте рішення - в квартирі стало тепло і, що найголовніше в моєму випадку, перестало дути.
Дмитро
Робили герметизацію міжпанельних швів в нашому домі. Всі процедури виконувалися за спеціальною технологією, що вкрай важливо при герметизації міжпанельних швів.
Андрій
Замовляв утеплення приватного будинку, після консультації вирішили використовувати термопанелі. Ціни - середні, якість робіт і матеріалів - висока. Буду рекомендувати знайомим.
Олег
Утеплював балкон півроку назад, зробили оперативно, нарікань немає.
Максим
Замовляв утеплення квартири за рекомендацією сусіда. Роботою задоволений, в квартирі реально стало тепліше.
triangle
triangle