Час роботи:
пн.-пт. 09:00 - 20:00
cб.-нд. 10:00 - 16:00
Замовити дзвінок
Надіслати заявку
Більше 10 років на ринку
Всі роботи під ключ
Офіційний договір
Гарантія на роботи
Як вирішити проблему підвищення енергоефективності житлової площі, підвищити внутрішній комфорт, знизити витрати на опалення? Одним з найбільш доступних і ефективних способів є зовнішнє утеплення стін.
Звичайно ж, стіни можна утеплити і зсередини будинку або квартири. У чому привабливість такого підходу? В його «всепогодності» - утеплювати стіни зсередини (опалювального) приміщення можна практично в будь-яку погоду, при будь-якій температурі атмосферного повітря. Але крім єдиної переваги, цей підхід до утеплення стін має так багато недоліків, що спосіб зовнішнього утеплення можна розглядати як безальтернативний.
Методи зовнішнього утеплення стін, в порівнянні з внутрішнім способом, дозволяють:
1. Утеплення стін широкоформатними термоізоляційними плитами з пінопласту ПП, екструдованого пінополістиролу ЕПП, мінеральної вати (скловолокно, базальтове волокно). Товщина плит теплоізолятора може варіюватися від 20 – 30 мм, до 100 мм і більше (при комбінуванні товщини укладання плит в два шари).
З наведеного переліку найоптимальнішим матеріалом щодо ціни і якості є пінопласт: він порівняно дешевий, володіє хорошими теплоізоляційними властивостями, технологічний в застосуванні, досить вогнестійкий (погано підтримує горіння). Тоді як плити з пінополістиролу ЕПП страждають недостатньою технологічністю у застосуванні (мають погану адгезію до клейових складів, малу пластичність для пристосування до рельєфу стіни). А мінеральна вата, володіє абсолютною негорючістю, в той же час відрізняється дорожнечею (до 2-х і більше разів дорожче пінопласту) і обмеженим строком служби (в атмосферних умовах з часом має тенденцію розпадатися «в пил»).
Технологія утеплення термоізоляційними плитами передбачає:
Безсумнівними перевагами утеплення стін термоізоляційними плитами під штукатурку, в порівнянні з іншими існуючими технологіями, є:
Відносними недоліками технології утеплення стін термоізоляційними плитами є:
2. Утеплення стін готовими термопанелями фабричного виготовлення. Такі термопанелі можуть виготовлятися як на основі пінопласту, так і ЕПП, мінеральної вати. Ефективність утеплення стін термопанелями знаходиться приблизно на тому ж рівні, що й утеплення широкоформатними плитами під штукатурку. Водночас вартість утеплення стін термопанелями на одиницю площі обійдеться приблизно в 1,5 рази дорожче.
Оскільки конструкції і технології монтажу термопанелей і широкоформатних плит багато в чому схожі, то вони мають приблизно одні і ті ж переваги і недоліки. За деякою відмінністю.
Характерною особливістю готових термопанелей є наявність високоміцного зовнішнього захисно-декоративного шару (з різних матеріалів, різноманітної структури і забарвлення декору), виконаного у фабричних умовах. Завдяки чому декоративний шар термопанелей по міцності значно перевершує цементну штукатурку, що накладається на широкоформатні пінопластові плити. Підвищена міцність захисно-декоративного шару при роботі з термопанелями дозволяє досягти:
3. Утеплення стін способом монтажу вентильованого фасаду. В основі технології вентильованого фасаду – монтаж на стіни несучих металевих профілях, на яких закріплюються як шари термоізоляційного матеріалу (ті ж пінопласт, ЕПП, мінвата), так і спеціальні листи захисно-декоративного фасаду. Технологія характеризується високою міцністю і надійністю монтуючої конструкції, завдяки чому досягаються великі міжремонтні терміни (до 20 років і більше). Але водночас вона відрізняється:
Утеплення стін окремих квартир, розташованих на першому – другому поверхах багатоповерхового будинку, або стін одно-двоповерхових будинків малоповерхової забудови, як правило, проводиться силами звичайних будівельних робочих, із застосуванням традиційних будівельних лісів, або автовишок.
Для утеплення стін окремих квартир, що знаходяться вище другого поверху, залучаються групи спеціально навчених промислових альпіністів монтажників, з відповідним промальповским спорядженням та обладнанням (спускові та страхувальні мотузки, спускові механізми, повна універсальна страхувальна система, підвісна сидушка, каска, а також підйомно-спускові комплекти на основі поліспастів або ручних лебідок).
При проведенні масштабних робіт з утеплення всієї стіни (фасаду) багатоповерхового будинку (будівлі), для забезпечення роботи груп промислових альпіністів, крім альпіністського спорядження та обладнання, також застосовуються одно - або двомісні будівельні корзини (колиски).
856 Переглядів