Будівельна компанія "Веста"
Київ, вул. Кубанської України, 1а

Час роботи:

пн.-пт. 09:00 - 20:00

cб.-нд. 10:00 - 16:00

viber+38 (095) 590-35-16 - Вайбер

Замовити дзвінок

Контакти
Политика конфиденциальности

Політика конфіденційності

Надіслати заявку

Більше 10 років на ринку

Всі роботи під ключ

Офіційний договір

Гарантія на роботи

Політика конфіденційності

ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

 1. "Адміністрація" – особа, яка керує Сайтом, організує і здійснює обробку персональних даних та приймає інші рішення, пов'язані з їх використанням.
 2. "Персональні дані" - будь-яка інформація, що відноситься до прямо або побічно певного, або визначається фізичній особі (суб'єкту персональних даних).
 3. "Обробка персональних даних" - будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), які здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів із персональними даними, включаючи збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, передача (поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних.
 4. "Конфіденційність персональних даних" - обов'язкове для дотримання Адміністрації або іншим отримали доступ до персональних даних особою вимога не допускати їх поширення без згоди суб'єкта персональних даних або наявності іншого законного підстави.
 5. "Користувач" – особа, яка має доступ і використовує Сайт, за допомогою мережі Інтернет.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 1. Використання Користувачем Сайту означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.
 2. Справжня Політика конфіденційності застосовується тільки до цього Сайту і не відноситься до сайтів третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланням з Сайту.
 3. Адміністрація не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачами.

ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

 1. Справжня Політика конфіденційності встановлює зобов'язання Адміністрації щодо нерозголошення і забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач може залишити на Сайті.
 2. Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення відповідних форм і може включати в себе наступну інформацію:
  • ПІБ;
  • контактний телефон;
  • адреса електронної пошти (email);
  • місце проживання Користувача.
 3. Сайт здійснює різні технології для збору і зберігання інформації. Це може включати в себе запис одного або декількох печиво, анонімних ідентифікаторів або статистики про заходи з IP-адрес з метою виявлення шахрайства і вирішення технічних проблем.
 4. Будь-яка інша персональна інформація, неоговоренная вище (історія заходів, використовувані браузери тощо) підлягає надійному зберіганню і нерозповсюдження, за винятком випадків, передбачених цієї Політики конфіденційності.

МЕТА ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА

 1. Персональні дані Користувача Адміністрація сайту може використовувати в цілях:
 • ідентифікації Користувача при заповненні форм;
 • встановлення зворотного зв'язку з Користувачем, включаючи направлення повідомлень, e-mail, запитів, що стосуються використання Сайту і обробки повідомлень від Користувача та інше;
 • визначення країни і міста перебування Користувача для забезпечення безпеки Сайту;
 • підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Користувачем;
 • повідомлення Користувача Сайту про стан запиту;
 • надання Користувачеві спеціальних пропозицій, новинний розсилки та інших відомостей від імені Сайту.

СПОСОБИ І ТЕРМІНИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

 1. Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом, в тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких коштів.
 2. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація сайту має право передавати персональні дані третім особам, зокрема, кур'єрським службам, організаціями поштового зв'язку, операторам електрозв'язку, виключно в цілях, зазначених на сайті.
 3. Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади лише на підставі і в порядку, установленим законодавством.
 4. Адміністрація сайту приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, зміни, блокування, копіювання, розповсюдження, а також інших неправомірних дій третіх осіб.

ДОДАТКОВІ УМОВИ

 1. Адміністрація сайту має право вносити зміни в дану Політику конфіденційності без згоди Користувача.
 2. Нова Політика конфіденційності набирає чинності з моменту її розміщення на Сайті.
 3. За незгоду з Політикою конфіденційності користувач зобов'язаний покинути сайт і не використовувати его.
triangle
triangle
triangle