Будівельна компанія "Веста"
Київ, вул. Кубанської України, 1а

Час роботи:

пн.-пт. 09:00 - 20:00

cб.-нд. 10:00 - 16:00

viber+38 (095) 590-35-16 - Вайбер

Замовити дзвінок

Контакти
Статьи

Як і чим краще утеплити дом

Надіслати заявку

Більше 10 років на ринку

Всі роботи під ключ

Офіційний договір

Гарантія на роботи

Як і чим краще утеплити будинок. Особливості та нюанси зовнішнього утеплення

Как и чем лучше утеплить дом

Питання «навіщо утеплювати своє житло, будинок або квартиру?» не так однозначна, як здається на перший погляд. Перше, що приходить на розум – це для підвищення температури в опалюваних приміщеннях (при недостатньому рівні опалення), зменшення витрат на опалювання будинку або квартири в холодну пору року (у разі їх обладнання індивідуальною системою опалення, або хоча б індивідуальним теплосчетчиком). І це буде правильний відповідь, але тільки частково. Утеплення будинку також виконується з метою: 1) ліквідації ефекту «холодної стіни», осередків конденсації або виступів вологи на стінах, в кутах, на стелі. Які виступають основними причинами підвищеної вологості в житлових приміщеннях, появи і розвитку грибка. Вказані цілі досягаються шляхом усунення містків холоду, наскрізних щілин і тріщин, а також в результаті виносу точки роси з товщі стіни назовні. 2) поліпшення мікроклімату в приміщеннях в жаркий час року, шляхом згладжування добових температурних стрибків, поліпшення умов для їх кондиціонування; 3) підвищення шумоізоляції внутрішнього жилого простору (як важливий побічний результат утеплення).

Переглядів 1518

Рейтинг 4.0 з 5 Голосів: 3

Читати повністю

Утеплення квартир. Все про зовнішнє утеплення

Утепление квартир. Все о наружном утеплении

Зовнішнє утеплення стін окремих квартир багатоквартирних будинків – популярна серед міських жителів послуга, яка надається також і нашою будівельною компанією «Веста». З одного боку, застосовувані матеріали і технології утеплення квартир залишаються тими ж, що застосовуються для будинків та споруд малоповерхового будівництва. Але з іншого боку, особливості організації та виконання робіт дозволяють виділити таке утеплення в окрему категорію. У чому ж їх особливість?

Специфіка зовнішнього утеплення квартир висотних багатоквартирних будинків передусім пов'язана з їх великою поверховістю, необхідністю організації монтажно-будівельних робіт на значній висоті. Якщо матеріали і технології утеплення, застосовувані для утеплення квартир, залишаються практично тими ж, що і для утеплення малоповерхових будинків, то необхідні професійні навички робітників, спорядження та обладнання, організація робіт – в корені відрізняються.

Переглядів 1168

Рейтинг 5.0 з 5 Голосів: 1

Читати повністю

Підбір матеріалів для зовнішнього утеплення квартир

Подбор материалов для наружного утепления квартир

Ну ось, принципове рішення нарешті прийняте – зовнішню стіну (стіни) будинку або квартири треба утеплювати! Але відразу після прийняття такого рішення в повний зріст постає питання – чому?

В різних технологіях утеплення, крім основного теплоізолятора застосовуються й інші матеріали: шпаклівки, затірки, грунтовки, клей, фасадні фарби, дюбеля і т. д. Але практично у всіх випадках і технологіях монтажні та оздоблювальні матеріали будуть однотипними. Тому питання вибору та підбору серед них стосується в основному лише їх якості, марки, виробника. Тоді як для основного теплоізоляційного матеріалу принципово стоїть питання вибору типу, навіть в рамках однієї технології настінного монтажу. 

Переглядів 796

Рейтинг 5.0 з 5 Голосів: 1

Читати повністю

Герметизація міжпанельних і деформаційних швів

Герметизация межпанельных и деформационных швов

Якщо ви маєте квартиру в панельному будинку, то вам не треба пояснювати, що таке міжпанельні шви у його зовнішніх стінах. Достатньо знати, що ваш панельний багатоповерховий житловий будинок – це далеко не непорушний моноліт, а досить рухома конструкція. 

На її цілісність та рухомість впливає маса факторів: сезонні і добові перепади температур, вологості, ремонтно-експлуатаційні роботи, трапляються аварії на водопровідних, опалювальних, каналізаційних мережах, затоплення підвалів, пожежі в окремих квартирах, і багато іншого. 

Часто результатом такого впливу є взаємне переміщення конструкційних плит-панелей. Нехай воно зазвичай незначне, не відразу помітне оку, але те, що відбувається постійно і неухильно, з часом може приводити до дуже істотних змін. У підсумку, міжпанельні шви стрімко втрачають герметизуючу прокладку, завдану при будівництві, оголюються, між ними з'являються де тонкі міліметрові, а де і більш серйозні, що вимірюються сантиметрами, деформаційні щілини.

Переглядів 2612

Рейтинг 5.0 з 5 Голосів: 1

Читати повністю

Зовнішнє утеплення стін

Зовнішнє утеплення стін

В квартирі (будинку, офісі) в опалювальний період холодно і сиро, а вартість опалення лягає непідйомною ношею на сімейний (корпоративний) бюджет? Подібна проблематика добре відома мешканцям квартир, будинків, господарям офісів і комерційних об'єктів, які розміщуються як в будівлях старого фонду («хрущовки», «брежнєвки», «сталінки»), так і будівлях більш сучасної будови.

Звичайно ж, стіни можна утеплити і зсередини будинку або квартири. У чому привабливість такого підходу? У його «всепогодності» - утеплювати стіни зсередини (опалювального) приміщення можна практично в будь-яку погоду, при будь-якій температурі атмосферного повітря. Але крім єдиної переваги, цей підхід до утеплення стін має так багато недоліків, що спосіб зовнішнього утеплення можна розглядати як безальтернативний.

Переглядів 875

Рейтинг 5.0 з 5 Голосів: 1

Читати повністю

triangle
triangle
triangle
triangle