Будівельна компанія "Веста"
Київ, вул. Кубанської України, 1а

Час роботи:

пн.-пт. 09:00 - 20:00

cб.-нд. 10:00 - 16:00

viber+38 (095) 590-35-16 - Вайбер

Замовити дзвінок

Контакти
Герметизация межпанельных швов

Герметизація міжпанельних швів

Надіслати заявку

Більше 10 років на ринку

Всі роботи під ключ

Офіційний договір

Гарантія на роботи

Послуги Герметизації міжпанельних швів

Будівельна компанія “Веста” надає послуги по герметизації міжпанельних швів на панельних багатоповерхових будинках і промислових спорудах. Наші технології і вживані матеріали дозволяють виконувати якісну герметизацію міжпанельних швів з будь-якими фізичними параметрами: по ширині (широкі, вузькі, щілинні), глибині, фізичної структурі матеріалу панелей (міцний, крошащийся). Роботи проводяться групами досвідчених промислових альпіністів-монтажників, на будівлях будь-якої висоти.

Герметизація міжпанельних швівЯк варіант комплексного вирішення проблеми, можемо виконати утеплення міжпанельних швів термоізоляційними плитами з пінопласту (з подальшим фінішним оштукатурюванням). Чим одночасно досягається результат і по енергозбереженню, і по герметизації швів. При дотриманні технології монтажу, термін служби такого утепляюще-герметизуючого покриття складе не один десяток років, без необхідності його регулярного обслуговування.

Всі роботи по герметизації міжпанельних швів виконуються працівниками компанії “Веста” зовні будівлі, без вторгнення всередину його житлових приміщень, без порушення спокою і звичного способу життя.

Основні матеріали для герметизації міжпанельних швів

 1. Гермобутіл стикового 2М-на основі бутилкаучуку– основний матеріал, застосовуваний у компанії “Веста” для герметизації міжпанельних швів. Гермобутіл 2М-характеризується відмінною адгезією до твердих поверхонь, високою еластичністю, водо - і воздухонепроніцаемостью, відрізняється чудовими гідроізоляційними властивостями, які не втрачає протягом до 20 років, може застосовуватися у широким діапазоном погодних умов і температури, від – 30°С до +80°C
 2. Двокомпонентні (твердіють, безусадочні) поліуретанові герметики ідеально підходять для герметизації і гідроізоляції будівельних конструкцій. Завдяки відмінною адгезією до твердих поверхонь, можуть застосовуватися практично з будь-якими існуючими конструкційними і покрівельними будівельними матеріалами. Після затвердіння перетворюються у еластичний матеріал з високими міцнісними характеристиками. При зіткненні з вологою міцність і еластичність поліуретану тільки збільшується.

Для чого необхідно герметизувати міжпанельні шви

Міжпанельні шви на панельних будинках – це не обов'язково результат помилок, допущених при їх будівництві. В процесі експлуатації існує маса умов і ситуацій, коли такий будинок дає несиметричну усадку (перекіс) якого-небудь свого кута або боку. Навіть кілька сантиметрів такий несиметричною усадки, непомітні оку і не критично впливають на конструкційну міцність будівлі, можуть призводити до утворення щілин у міжпанельних швах розмірів в декілька міліметрів, а то й сантиметрів.

Наскрізна щілину за межпанельному шву – це серйозне порушення цілісності зовнішньої стіни, один з головних джерел появи: підвищеної вогкості у внутрішніх приміщеннях, брудних розлучень на внутрішній обробці, цвілевого грибка, містків холоду, які істотно підвищують витрати на опалення. Виходячи з такого комплексу шкідливих наслідків, міжпанельні шви з вже утворилися наскрізними щілинами однозначно вимагають усунення.

Але навіть якщо на даний час наявність щілин з межпанельным швах не спостерігається, вони можуть виникнути в недалекому майбутньому. Адже багатоповерховий (панельний будинок – спорудження у чому «живе», в якому з різних причин постійно відбуваються різноманітні взаємні зміщення конструкцій. Навіть якщо вони не помітні обивателям, про їх існування добре відомо фахівцям-будівельникам. Тому операція герметизації міжпанельних швів, завдяки високій еластичності сучасних будівельних герметиків, великому терміну їх служби є ефективною профілактичним заходом проти утворення міжпанельних щілин в майбутньому.

Технологічні карти компанії “Веста” по герметизації міжпанельних швів

 1. Поверхнева герметизація Гермобутилом 2М-У. Основний технологічний прийом, що дозволяє виконувати великі обсяги робіт у стислі терміни, при дуже доступної їхньої вартості. При якісному виконанні, гарантує досягнення високої якості і міцності герметизуючого шва. Включає в себе операції: очищення шва; нанесення першого шару герметика Гермобутіл 2М-У; армування герметизуючого шва склотканиною; нанесення другого шару герметика Гермобутіл 2М-У.
 2. Капітальна герметизація міжпанельних шва, з паралельним його утепленням. Включає в себе операції: очищення шва; утеплення шва монтажною піною; вирівнювання утеплювального шару, покриття його цементною штукатуркою; нанесення по штукатурці першого шару герметика Гермобутіл 2М-У; армування герметизуючого шва склотканиною; нанесення другого шару герметика Гермобутіл 2М-У.
 3. Закриття шва пінопластом. Використовується технологічна карта фасадного утеплення пінопластом: монтаж утеплювача, фіксація дюбелями, нанесення армірувальної сітки, фінішне штукатурення та фарбування.

Чому варто замовляти послуги герметизації міжпанельних швів в компанії “Веста”

Компанія «Веста» має у своєму складі сформований колектив промислових альпіністів-монтажників, які мають:

 • всі необхідні професійні навички і досвід;
 • відповідні сертифікати та дозволи на роботу на висоті;
 • сучасне промислове альпіністське обладнання, спорядження, екіпіровку, які регулярно проходять необхідні перевірки і випробування.

Високопродуктивна і безаварійна робота наших промислових альпіністів забезпечується чіткою організацією, дотриманням і контролем передбачених заходів техніки безпеки на всіх етапах підготовки та виконання висотних будівельно-монтажних операцій.

Терміни та гарантії виконання робіт по герметизації міжпанельних швів

Терміни виконання робіт по герметизації міжпанельних швів визначаються фахівцями компанії «Веста» виходячи з конкретних умов на об'єкті. На строки виконання робіт можуть впливати:

 • вибраний замовником вид герметизації (поверхневий, капітальний);
 • форма і рельєф стін, наявність і кількість навісного обладнання (кондиціонери, водостічні системи, козирки, антени та інше);
 • погодні умови.

Замовлення в компанії “Веста” послуг по герметизації міжпанельних швів оформляється офіційним договором, який закріплює відповідальність нашої компанії за безпеку проведення будівельних робіт, за дотримання строків, підтверджує гарантійні зобов'язання. 

Підписуючи з нашою компанією офіційний договір, замовник, крім отримання фінансових гарантій, гарантій за якістю та термінами виконання, переносить юридичну відповідальність за дотримання техніки безпеки висотних будівельно-монтажних робіт з підвищеним ризиком на підрядника, яким у даному випадку виступає наша будівельна компанія “Веста”.

Ми зацікавлені в збільшенні обсягів виконуваних робіт і розширення кола наших клієнтів. Тому ми з цікавістю розглядаємо будь-які розумні пропозиції від фахівців або менеджерів, здатних забезпечити участь нашої компанії в різноманітних комплексних будівельних проектах. 

За результативне сприяння у залученні нашої компанії до подібного комплексного будівельним проектом, ми готові виплачувати агентські винагороди. Зв'язатися з нами по даному питанню можна будь-яким із способів, зазначених у розділі "Контакти" нашого сайту.

Картинка на фоне

Наші роботи

Завершені будівельно-ремонтні та висотні роботи компанії "Веста"

 • Утеплення квартир

 • Утеплення будинків

 • Ремонт фасадів

 • Герметизація швів

 • Висотні роботи

 • Роботи для ОСББ и ЖБК

Вліво
Вправо

Утеплення квартири

Київ, вул. Тичини

Утеплення квартири

Київ, вул. Тимошенко

Утеплення квартири

Київ, вул. Смілянська

Утеплення квартири

Київ, вул. Панельна

Вліво
Вправо

Утеплення будинків у Києві, вул. Барбрюса

Утеплення будинків, с. Білогородка

Утеплення будинків, с. Лебедівка

Утеплення будинків, с. Лютеж

Вліво
Вправо

Ремонт фасаду адміністративної будівлі Рахункової палати України
м. Одесса

Ремонт фасаду адміністративної будівлі Баштанського міської ради
Миколаївська область, м Баштанка

Утеплення фасаду адміністративної будівлі
Київ, вул. Ямська

Ремонт неякісного утеплення
Київ, вул. Вишняківська

Вліво
Вправо

Герметизація швів
Київ, вул. Малишка

Процес герметизація швів

Герметизація швів

Запоріжжя

Герметизація швів

Київ, пр. Правди

Вліво
Вправо

Мийка фасаду ТРЦ Гуллівер, м. Київ

Мийка фасаду
Київ, ЖК RiverStone

Монтаж сценічного обладнання на зйомках телеканалу 1+1

Демонтаж труби

Вліво
Вправо

Утеплення будинків у Києві, вул. Сєрова 38б

Утеплення будинку в Києві, вул. Мілютенка

Ремонт під'їзду

Київ, вул. Ахматової

Ремонт вхідних груп

Київ, вул. Курбаса

triangle
triangle
triangle
triangle
triangle

Відгуки клієнтів

Офіційні відгуки від організацій і приватних осіб про будівельну компанію "Веста"

Вліво
Вправо
Міністерство соціальної політики України+

Міністерство соціальної політики України

Міністерство соціальної політики України співпрацює з фізичною особою-підприємцем Колоском Р.В. на основі укладеного договору протягом 2018 року.

Фізичною особою-підприємцем Колоском Р.В. згідно договірних умов, якісно та своєчасно виконані капітальні фасадні роботи по периметру адміністративної будівлі Міністерства соціальної політики України по вул. Еспланадній, 8/10 в м. Києві.

Під час виконання договірних зобов'язань фізична особа-підприємець Колосок Р.В. зарекомендував себе на високому професійному рівні.

Досвід роботи з фізичною особою-підприємцем Колоском Р.В. дозволяє позитивно характеризувати його в якості надійного партнера по виконанню вищезазначених робіт.

Міністерство соціальної політики України+

Міністерство соціальної політики України

Міністерство соціальної політики України співпрацює з Фізичною особою - підприємцем Колоском Р. В. на основі укладеного договору протягом 2019 року.

Фізичною особою - підприємцем Колоском Р. В. згідно договірних умов, якісно та відповідально надано послуги з поточного ремонту частини підлоги біля двох ліфтів та улаштування дверних укосів металопластикових дверей на 1-му та 5-му поверхах адміністративної будівлі Міністерства соціальної політики України по вул. Еспланадна, 8/10 в м. Києві.

Під час виконання договірних зобов'язань Фізична особа - підприємець Колосок Р. В. зарекомендував себе на високому професійному рівні.

Досвід роботи з Фізичною особою - підприємцем Колоском Р.В. дозволяє позитивно характеризувати його в якості надійного партнера по наданню вищезазначенних послуг.

Рахункова палата України+

Рахункова палата України

Висловлюємо подяку фізичній особі - підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу за якісне виконання робіт з поточного ремонту фасаду територіального управління Рахункової палати по Одеській, Миколаївській, Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополю (у м. Одеса), згідно договору від 03.04.2019 року №137. Роботи були проведені професійно, якісно та в обумовлені строки.

Головне управління статистики у Запорізькій обл+

Головне управління статистики у Запорізькій обл

Висловлюємо Вам подяку за проведені роботи з герметизації міжпанельних швів фасаду адміністративної будівлі Головного управління статистики.Роботи були проведені професійно, якісно, з випередженням терміну, встановленого договором.

Головне управління статистики у Запорізькій обл+

Головне управління статистики у Запорізькій обл

Головне управління статистики у Запорізькій області висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Р.В. за якісне і своєчасне виконання робіт з герметизації швів фасаду адміністративної будівлі та рекомендує його як надійного, сумлінного і професійного виконавця. 

Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Баштанська міська рада+

Баштанська міська рада

Висловлюемо подяку за якісно проведені роботи з поточного ремонту фасаду адміністративного приміщення Баштанської міської ради, згідно умов Договору №69 від 03.04.2019р.

Роботи були проведені згідно технічного завдання та в обумовлені строки.

Університет Економіки та права КРОК+

Університет Економіки та права КРОК

Вищий навчальний заклад «Університет Економіки та права КРОК» висловлює подяку колективу ФОП Колосок Руслан Валентинович за якісно виконані роботи, а саме: ремонт фасаду за адресою м. Київ, вул. Лагерна 30-32.

Роботи були виконані вчасно та якісно.

Комунальна реабілітаційна установа+

Комунальна реабілітаційна установа

Висловлюємо подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу за якісне виконання робіт з поточного ремонту частини фасаду учбового корпусу (утеплення) та укладання бруківки згідно договору. Роботи були проведені професійно та в обумовлені строки.

КМУ «Міська клінічна лікарня №3»+

КМУ «Міська клінічна лікарня №3»

ФОП Колосок Руслан Валентинович виконував роботи по поточному ремонту (утепленню частини фасаду) будівлі КМУ «Міська клінічна лікарня №3» по вул. Головна, 100 в м. Чернівцях в червні - липні 2018 року.

Роботи виконані якісно та в обумовлені угодою терміни.

ОСББ «13 квартал»+

ОСББ «13 квартал»

Висловлюємо подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з поточного ремонту приміщень нашого будинку.

ОСББ «13 квартал»+

ОСББ «13 квартал»

Колектив ОСББ «13 квартал» висловює подяку за високий професіоналізм проявлені під час виконання будівельно-ремонтніх робіт співробітниками ФОП Колосок Р.В.

КП «Готельно-гуртожитковий комплекс»+

КП «Готельно-гуртожитковий комплекс»

КП «Готельно-гуртожитковий комплекс» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з прибирання снігу з покрівлі нашого дому.

Роботи були виконані професійно та з дотриманням вимог техніки безпеки.

Колектив Міжнародного Науково-Навчального Центру+

Колектив Міжнародного Науково-Навчального Центру

Колектив Міжнародного Центру висловлює подяку Фізичної особі-підприємцю Колосок Руслану Валентиновичу за професійно виконане замовлення, в якому максимально задоволені всі наші побажання.

Були проведені роботи з ремонту фасаду 8-поверхової будувлі та герметизації швів віконних вітражів.

Під час обстеження обсягів Колосок Р.В. дає поради необхідні для кращого вирішення проблем.

ФОП Колосок Р.В. виконує роботи в відповідності з дефектним актом якісно та сумлінно, з додержанням технологій та термінів проведення робіт, застосовує сучасні матеріали.

При проведенні моніторингу вартості робіт ФОП Колосок Р.В. виконує роботи за цінами середніми по м. Києву, при цьому особливо виділяється висока якість.

Експлуатаційна компанія «Голосієво»+

Експлуатаційна компанія «Голосієво»

Компанія «Vesta» є нашим партнером в області фасадних робіт з 2016 року.

За час співпраці компанія «Vesta» підтвердила свій статус і кваліфікацію. Співробітники проявили себе як ініціативні і виконавчі професіонали.

Всі роботи по: 1) монтажу рекламних банерів; 2) ремонту та фарбування фасаду; 3) заміні відливів і козирків; 4) теплоізоляції фасаду; 5) герметизації були виконані вчасно і з належною якістю.

Ми задоволені роботою компанії «Vesta» і готові рекомендувати їх як надійного партнера.

ОСББ «Домашній затишок»+

ОСББ «Домашній затишок»

Співробітникам компанії «Vesta», за професіоналізм та оперативність при виконанні ремонтно-будівельних робіт на фасаді нашого будинку.

Всі роботи були виконані відповідно до технічного завдання та в обумовлені строки.

ЖБК «Виноградарь-1»+

ЖБК «Виноградарь-1»

ЖБК «Виноградарь-1» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з герметизації швів нашого будинку.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ОСББ «Еверест»+

ОСББ «Еверест»

ОСББ «Еверест» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з ремонту фасаду нашого будинку.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ЖБК «Концертний-1»+

ЖБК «Концертний-1»

ЖБК «Концертний-1» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з поточного ремонту фасаду та герметизації швів нашого будинку.

Роботи були виконані якісно так в обумовлені строки.

ОСББ «Екскаватор-1»+

ОСББ «Екскаватор-1»

ОСББ «Екскаватор-1» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з ремонту вхідних груп нашого будинку.

Роботи були виконані вчасно та в обумовлені строки.

ЖБК «Економіст»+

ЖБК «Економіст»

ЖБК «Економіст» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з поточного ремонту фасаду та герметизації швів нашого будинку.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ЖБК «Медік-2»+

ЖБК «Медік-2»

ЖБК «Медік-2» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з поточного ремонту нашого будинку.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ЖБК «Медік-2»+

ЖБК «Медік-2»

ЖБК «Медік-2» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи по договору від 01-25.02 від 25 лютого 2019 року, а саме: герметизація стиків зовнішніх стінових панелей.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ЖБК «Обчислювач - 9»+

ЖБК «Обчислювач - 9»

ЖБК «Обчислювач - 9» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з утеплення фасаду.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ОСББ «Пік-9»+

ОСББ «Пік-9»

ОСББ «Пік-9» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи по ремонту фасаду нашого будинку.

Роботи були виконані згідно з умовами тендерної закупівлі, та в обумовлені строки.

ЖБК «Будівельник-10»+

ЖБК «Будівельник-10»

ЖБК «Будівельник-10» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з поточного ремонту герметизації швів нашого будинку.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ЖБК «Будівельник-10»+

ЖБК «Будівельник-10»

ЖБК «Будівельник-10» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з поточного ремонту герметизації швів нашого будинку.

Роботи були виконані якісно та в обумовлені строки.

ЖБК «Дарницький-11»+

ЖБК «Дарницький-11»

Колектив ЖБК «Дарницький-11» висловлює подяку за професійно виконані роботи по ремонту фасаду нашого будинку.

Зазначаємо, що роботи були виконані в обумовлені строки та з дотриманням всіх технологічних вимог.

ТОВ «Техно-Ліфт»+

ТОВ «Техно-Ліфт»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Техно-Ліфт» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу за якісно проведені роботи з поточного ремонту приміщення.

Роботи були виконані згідно з технічними умовами та в обумовлені строки.

ОСББ «Лазурний блюз»+

ОСББ «Лазурний блюз»

ОСББ «Лазурний блюз» висловлює подяку ФОП Колоску Руслану Валентиновичу за ремонт фасаду нашого будинку.

Роботи були виконані оперативно і відповідно до договору.

ОСББ «Яблуневий-8»+

ОСББ «Яблуневий-8»

ОСББ «Яблуневий-8» висловлює подяку фізичній особі-підприємцю Колоску Руслану Валентиновичу, за якісно проведені роботи з ремонту утеплення фасаду нашого будинку.

Олег
Через низьку температуру вирішили утеплити квартиру, за порадою знайомого звернулися сюди. Після утеплення в квартирі стало набагато тепліше, пропав ефект холодної стіни.
Микола
Утеплювали мені квартиру пару місяців назад. Зробили добре, можна звертатися.
Віталій
Замовляв утеплення двокімнатної квартири, разом з балконом. Роблять якісно, ​​видно що професіонали своєї справи.
Євген
Замовляли ремонт попереднього утеплення, тому що при виборі минулого виконавця вирішили заощадити, а ті в свою чергу заощадили на матеріалі. Ця ж компанія робить все на совість, шкодуємо що відразу не звернулися сюди. Так що радимо всім ретельно вибирати виконавця і не вестися на найдешевші пропозиції.
Володимир
Утеплення від компанії Веста служить мені вже 2 роки і, судячи з усього, прослужить ще пару десятиліть.
Віталій
Спочатку сумнівався чи варто взагалі замовляти утеплення, тим більше квартира кутова. Але тепер не шкодую про прийняте рішення - в квартирі стало тепло і, що найголовніше в моєму випадку, перестало дути.
Дмитро
Робили герметизацію міжпанельних швів в нашому домі. Всі процедури виконувалися за спеціальною технологією, що вкрай важливо при герметизації міжпанельних швів.
Андрій
Замовляв утеплення приватного будинку, після консультації вирішили використовувати термопанелі. Ціни - середні, якість робіт і матеріалів - висока. Буду рекомендувати знайомим.
Олег
Утеплював балкон півроку назад, зробили оперативно, нарікань немає.
Максим
Замовляв утеплення квартири за рекомендацією сусіда. Роботою задоволений, в квартирі реально стало тепліше.
triangle
triangle